Czwartek, 13 czerwca 2024

imieniny: Antoniego, Lucjana, Gracji

[VIDEO] Magiczne 150 sekund Decoru Bełk. Gwiazda pokonana u siebie

04.09.2014 00:22 | 0 komentarzy | kozz

Bardzo ciekawy, toczony w szybkim tempie mecz obejrzeli kibice, którzy dosyć licznie przybyli na stadion Gwiazdy Skrzyszów, aby zobaczyć mecz II rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Rybnik. Gospodarze na co dzień grający w klasie okręgowej podejmowali beniaminka czwartej ligi - LKS Decor Bełk. Zobacz video!

Materiał wideo:

Do przerwy po trafieniach Bartosza Kanafka i Grzegorza Porwoła Gwiazda prowadziła 2:0. Wynik utrzymał się do 75. minuty. Wtedy Decor Bełk zasilony piłkarzami z pierwszego składu w ciągu 150 sekund nadrobił straty! Najpierw do siatki trafił Sławomir Szary, a dwie minuty później w bardzo krótkim odstępie dwa gole zdobył Michał Pieczka. Najpierw z karnego, następnie z akcji. Wynik w doliczonym czasie gry ustalił Damian Olczak.

LKS Gwiazda Skrzyszów - LKS Decor Bełk 2:4 (2:0)
Kanafek 19., Porwoł 34. - Szary 75., Pieczka 77.-k., 77., Olczak 90.+3.