Rezerwy ROW-u bezlitosne dla Buku Rudy. Hat-trick Dudzińskiego

05.10.2014 18:17 | 0 komentarzy | kozz

W katowickiej drugiej grupie klasy okręgowej beniaminek rozgrywek Buk Rudy okazał się bezsilny wobec lidera tabeli - Energetyka ROW Rybnik II.

Drużyna gospodarzy prowadzona przez trenera Waldemara Kowola od początku umiejętnie się broniła, ale to skutkowało brakiem akcji ofensywnych. Rezerwy ROW-u, których szkoleniowcem jest Dariusz Widawski pierwszy raz strzelił po pół godzinie gry. Na listę strzelców wpisał się Marcin Staszewski. Szybko zaczęły padać kolejne bramki. Najpierw fenomenalnym uderzeniem z dystansu popisał się Szymon Popiela, a jeszcze przed przerwą do siatki gospodarzy zdołali trafić Łukasz Bałuszyński i Patryk Dudziński. Ten ostatni strzelał także po przerwie kompletując hat-tricka. Najpierw w 50. minucie podwyższył rezultat na 5:0, następnie pod koniec meczu ustalił wynik na 6:0.