środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

[FOTO] Nędza rozbiła rywala w drobny pył

25.10.2014 16:36 | 2 komentarze | kozz

To jedna z wyższych wygranych w tym sezonie katowickiej grupy drugiej klasy okręgowej. Podopieczni trenera Mieczysława Masłowskiego nie mieli litości dla swoich rywali rozbijając zespół z Orzesza aż 10:0.

Początkowo nie zanosiło się na taki pogrom. Piłkarze LKS 1908 Nędza zdobyli szybko dwie bramki, ale kolejne padły dopiero pod koniec pierwszej połowy w rezultacie do szatni drużyna gości schodziła z pięciobramkowym bagażem. W drugiej odsłonie spotkania zespół Nędzy nie odpuścił i powtórzył wyczyn z pierwszych czterdziestupięciu minut strzelając kolejne pięć goli. Łącznie defensywa Sokoła Orzesze została pokonana dziesięciokrotnie. Do siatki trzy razy trafił Mariusz Frydryk, dwukrotnie piłkę w bramce umieszczali Patryk Kornas, Sebastian Margeciok i Michał Stroka, jednego gola zdobył również Artur Potaczek.