[FOTO] Męczarnie Raszczyc z Owsiszczami

27.10.2014 15:17 | 13 komentarzy | kozz

Zanosiło się na kolejne łatwe zwycięstwo Raszczyc w raciborskiej A klasie. Drużyna Owsiszcz, która przyjechała w dosyć osłabionym składzie postawiła się rywalom.

Podopieczni trenera Leszka Mańki objęli prowadzenie w 12 minucie spotkania po pięknym golu z rzutu wolnego w wykonaniu Romana Kowalczyka. Dziesięć minut później było już 2:0 dla gospodarzy a na listę strzelców wpisał się Marek Waduła. Co ciekawe więcej bramek do przerwy nie padło mimo, że okazji do ich zdobycia było sporo. W drugiej części spotkania goście strzelili gola, a jego autorem był Krzysztof Pientka. Gol z 60. minuty meczu podrażnił gospodarzy, którzy kwadrans później podwyższyli wynik do stanu 3:1, a do siatki trafił Paweł Karczewski. W starciu Raszczyc z Owsiszczami padł jeszcze jeden gol a zdobył go gracz przyjezdnych Patryk Buchcik. Mimo, że gol padł pięć minut przed końcem to przyjezdnej drużynie nie udało się już wyrównać i trzy punkty w tabeli dopisali gospodarze.

LKS Raszczyce - LKS Owsiszcze 3:2 (3:0)