Poniedziałek, 23 września 2024

imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

Siatkarze AZS Rafako przegrali w Cieszynie

30.10.2014 11:48 | 6 komentarzy | kozz

Podopieczni trenera Radosława Gorskiego w miniony weekend rywalizowali w Cieszynie.

W rywalizacji drugoligowych drużyn AZS Rafako Racibórz musiało uznać wyższość rywali z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla II przegrywając w tie-breaku 3:2. Pierwszy set zdecydowanie należał do gospodarzy, którzy wygrali z raciborską ekipą aż 25:14. W drugim secie AZS Rafako oddało to samo rywalom wygrywając również do 14. Trzeci set zakończył się przekonującą wygraną siatkarzy Rafako, którzy wygrali partię do 18. Można było mieć nadzieję, że raciborski AZS przyjedzie zwycięski z Jastrzębia, jednak czwarta odsłona należała do gospodarzy. Wygrali równie wysoko do 16. Tie-break był jednostronny - AT Jastrzębskiego Węgla wygrała go 15:4 i cały mecz 3:2. Siatkarze AZS Rafako wrócą do swojej hali 8 października gdzie zmierzą się z MTS Winner Czechowice-Dziedzice. Podopieczni Gorskiego zajmują ósme miejsce w stawce dziesięciu drużyn.

AT Jastrzębski Węgiel II  -  AZS Rafako Racibórz    3:2    (25:14, 14:25, 18:25, 25:16, 15:4)