Poniedziałek, 23 września 2024

imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

[FOTO] Siła Rafako większa od Siły z Ustronia

12.11.2014 19:27 | 0 komentarzy | kozz

W środowe późne popołudnie w raciborskim Sokole rozegrano siatkarski mecz juniorów pomiędzy AZS Rafako Racibórz a TRS Siła Ustroń. Spotkanie rozstrzygnęło się w czterech setach.

Lepsi okazali się gospodarze, którzy mimo nie najlepszego początku w pierwszym secie zdołali go wygrać 25:22. Drugi set należał do przyjezdnych z Ustronia wygrywając go na przewagi 28:26. Ponownie na przewagi rozstrzygnęła się rywalizacja z trzecim secie. Tym razem lepsi byli podopieczni trenera Adama Kurpisa zwyciężając 26:24. W czwartym secie jak się okazało ostatnim Rafako bez trudu wygrało 25:17 i w całym meczu 3:1.

AZS Rafako Racibórz - TRS Sila Ustroń 3:1 (25:22, 26:28. 26:24, 25:17)

AZS Rafako: Żagiel, Skowronek, Grabczyński, Bulenda, Swaczyna, Korus, Rusek, Świątek, Foz, Krzanicki.

Siła Ustroń: Śliwka, Ząber, Gogółka, Popek, Pasterny, Kamieniorz, Góraś, Siemienik.