środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

24.01.2015 15:46 | 1 komentarz | kozz

W hali sportowej w Kuźni Raciborskiej odbył się Halowy Turniej Seniorów o Puchar Burmistrza Gminy Kuźnia Raciborska. Wśród ośmiu rywalizujących drużyn zwyciężyła druga drużyna gospodarzy pokonując w finale w rzutach karnych Płomień Kobyla.

Kuźnia Raciborska z pucharem burmistrza
Zwycięzcy turnieju - KS Stal Kuźnia Raciborska II

Do turnieju poza zespołami z gminy: KS Stal Kuźnia Raciborska (dwie drużyny), LKS Płomień Siedliska, LKS Ruda Kozielska i LKS Jankowice (bez udziału LKS Buk Rudy), gościnnie wystąpiły: LKS Płomień Ochojec, LKS Płomień Kobyla i LKS Zwonowice.

Do półfinału przedostały się dwie ekipy Stali Kuźnia Raciborska oraz Płomień Kobyla i Płomień Ochojec. Rywalizowano 1x15 minut, za wyjątkiem meczu finałowego gdzie grano 2x10 minut.

W pierwszym półfinale Kobyla wygrała z Kuźnią I, a w drugim Kuźnia II okazała się lepsza od Ochojca. W konfrontacji o trzecią lokatę w turnieju wygrał Płomień z Ochojca. W finale po zaciętym spotkaniu zakończonym remisem 3:3 ostatecznie po rzutach karnych zwyciężyła druga drużyna Stali z Kuźni Raciborskiej.