środa, 27 października 2021

imieniny: Iwony, Sabiny, Wincentego

RSS

SWD Wodzisław Śląski szykuje się do wiosny

10.02.2015 12:27 | 1 komentarz | kozz

Piłkarki trzecioligowego Klubu Sportowego SWD Wodzisław Śląski od połowy stycznia rozpoczęły przygotowania do rundy wiosennej.

SWD Wodzisław Śląski szykuje się do wiosny
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na początku zajęcia były prowadzone w hali natomiast kilka treningów odbyło się już na zewnątrz. W sobotę 7 lutego na boisku Powiatowego Młodzieżowego Ośrodka Sportu w Wodzisławiu Śląskim przy ZST zawodniczki SWD wygrały po dobrym meczu 6:1 z drużyną Czeskiego Cieszyna.

w piatek 13 lutego o godz. 15:00 na tym samym boisku zostanie rozegrany kolejny mecz międzynarodowy pomiędzy SWD i MFK Vitkowice. Kolejne sparingi rozegrane zostaną na wyjeździe 22.02 godz. 17:00 w Bytomiu i 27.02 godz. 20:00 w Kędzierzynie-Koźlu. O kolejnych terminach meczów sparingowych będziemy informować.

Z kolei w ZST w Wodzisławiu Śląskim otwarto nabór do pierwszej klasy liceum sportowego o specjalności kobieca piłka nożna. Patronat nad klasą sportową obejmuje Klub Sportowy SWD Wodzisław Śląski". Wszystkie zainteresowane uczennice trzecich klas gimnazjum wraz z rodzicami klub zaprasza 23 lutego o godz. 18:30 na spotkanie informacyjno-organizacyjne w budynku Powiatowego Młodzieżowego Ośrodka Sportowego w Wodzisławiu Śląskim przy ZST ul. Pszowska 92. Dodatkowych informacji można uzyskać pod nr tel. 512 479 588.

SWD Wodzisław Śląski - Czeski Cieszyn 6:1 (2:1)

Bramki: Jaskółka - 3, Kocjan - 2, Wojtała.

Skład SWD: Langer, Skrzypek, Szymiczek, Mrozek, Miąsko, Kocjan, Gałuszka, Buchta, Cielusek, Wojtała, Jaskółka, Solich, Krakowczyk i zawodniczka testowana.