Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

[ZDJĘCIA] Były piłkarz Ekstraklasy przyglądał się meczowi Buk Rudy - LKS 1908 Nędza

31.03.2015 14:23 | 6 komentarzy | kozz

W drugim meczu klasy okręgowej rundy wiosennej LKS Buk Rudy podejmował na swoim boisku LKS 1908 Nędza. Mecz obserwował znany niegdyś z boisk Ekstraklasy Jacek Wiśniewski (na zdj. w galerii) - obecnie trener Wilków Wilcza, rywala Rud i Nędzy w katowickiej grupie II klasy okręgowej.

Już w piątej minucie prowadzenie dla gospodarzy dał nowy nabytek ekipy z Rud, Adam Pietrek. 11 minut później wynik końcowy na 1:1 ustalił Marcin Stasiowski. LKS Buk Rudy w następnej kolejce podejmuje ŁTS Łabędy, natomiast drużyna z Nędzy zagra na własnym boisku z liderem tabeli - Energetykiem ROW II Rybnik.

LKS Buk Rudy - LKS 1908 Nędza 1:1 (1:1)
Adam Pietrek 5. - Marcin Stasiowski 16.

Żółte kartki: Bernard Paprotny 16., Adam Baron 45., Tomasz Czerny 46., Adrian Cichecki 63., Mateusz Skwirut 84. (wszyscy LKS 1908 Nędza), Mateusz Procek 44., Piotr Zieliński 56. ( obaj LKS Buk Rudy)

Sędziowali: Jakub Kołodziejczyk, Sławomir Sobiesiak, Jacek Klica (KS Bytom)

LKS Buk Rudy: Denis Gruszka, Łukasz Moric, Artur Bębenek, Mateusz Czernij, Piotr Zieliński, Tomasz Bok, Karol Zniszczoł (75. Adam Tworuszka), Mariusz Wanglorz (90. Marcin Bok), Adam Pietrek, Mateusz Procek, Bartłomiej Barton (36. Michał Wilczek, 86. Adam Bok) oraz Ryszard Morgała, Daniel Duda. Trener: Waldemar Kowol, masażysta: Henryk Bok, kierownik drużyny: Piotr Tworuszka.

LKS 1908 Nędza: Mateusz Skwirut, Patryk Kornas (61. Mariusz Kalus), Tomasz Czerny, Mikołaj Kozub (31. Bernard Paprotny), Mateusz Rudek, Adrian Cichecki, Michał Stroka, Marcin Stasiowski, Sebastian Margeciok, Adam Baron, Robert Kurzeja oraz Sebastian Mrozek, Szymon Maślanka. Trener: Mieczysław Masłowski, kierownik drużyny: Rafał Gwóźdź.