[ZDJĘCIA] Gaszowice poległy na własnym boisku w starciu z Rafako Racibórz

27.04.2015 10:39 | 11 komentarzy | kozz

W XXI kolejce trzeciej  grupy klasy okręgowej GKS Dąb Gaszowice podejmowało na własnym boisku wicelidera tabeli.

Mecz otworzył w 23 minucie grający trener drużyny z Raciborza, Wojciech Grabiniok. Na przerwę drużyna z Raciborza schodziła z jedno bramkową przewagą, pomimo kliku sytuacji, po których mogły paść kolejne gole dla przyjezdnych.  W drugiej połowie spotkania kolejne trafienia na swoje konto zapisał Wojciech Grabiniok. Dla Gaszowic bramki zdobyli kolejno Radosław Szpak, Szymon Cichecki oraz Dominik Trzetrzelewski, który ustalił wynik meczu na 3:4. Mecz ten do najlepszych zapewne nie zaliczy Łukasz Michalski, który strzelił bramkę samobójczą. W spotkaniu padła jeszcze jedna bramka dla gospodarzy, którą sędzia nie uznał dopatrując się faulu na bramkarzu gości.

GKS Dąb Gaszowice- Rafako Racibórz 3:4 (0:1)

Radosław Szpak 52., Michał Mazur 70., Dominik Trzetrzelewski 90.- Wojciech Grabiniok 23., 60., 79., Łukasz Michalski 86.,

Żółte kartki: Szymon Cichecki 66., Łukasz Michalski 72. (obaj GKS Dąb Gaszowice), Tomasz Wardęga 68., Łukasz Haras 93.

Sędziowali: Adam Adamus, Tomasz Ferdyn, Marcin Kałus (KS Bytom)

GKS Dąb Gaszowice: Rafał Niedziela, Mariusz Kraśniewski ( 46. Łukasz Michalski), Bartosz Stawarski, Szymon Cichecki, Michał Mazur, Rafał Wójt, Jakub Gnyp (46. Patryk Porwoł), Dominik Trzetrzelewski, Radosław Szpak, Rafał Mandrysz (77. Sebastian Krystman), Marcin Staszewski  (63. Kamil Warnicki )oraz Ryszard Szkatuła, Szymon Weidman, Mateusz Orzeł. Trener: Adam Jachimowicz, masażysta: Michał Pośpiech, kierownik drużyny: Tomasz Salwiczek

KS Rafako Racibórz: Rafał Koczwara, Tomasz Wardęga, Paweł Urbisz (67. Łukasz Zajda), Dawid Małecki, Łukasz Sombrowski, Damian Botorek, Marcin Puzio, Sławomir Pytlik, Denis Abramczyk (72.  Michał Koczor), Wojciech Grabiniok (89. Łukasz Haras), Mateusz Kocot (86. Bartosz Żagiel) oraz Damian Mazurek , Robert Rogalski. Trener: Wojciech Grabiniok, masażysta: Michał  Zawitkowski, kierownik drużyny: Dariusz Czerner.