Rudy zagrały na remis

11.05.2015 12:11 | 1 komentarz | ACH

W meczu dwudziestej trzeciej kolejki w drugiej grupie katowickiej ligi okręgowej LKS Buk Rudy zmierzyło się na własnym terenie z drużyną GKS Wawel Wirek.

W pierwszej połowie meczu okazji na strzelenie gola  podopieczni trenera Waldemara Kowola mieli bardzo dużo, jednak każdy strzał w światło bramki lądował prosto w rękach bramkarza Wawelu Wirek- Łukasza Gawlika.  W 30 minucie spotkania błąd rudzkich piłkarzy wykorzystał Dawid Leszków zdobywając gola. Na przerwę drużyna z Rudy Śląskiej schodziła z zapasem jednej bramki. Druga połowa to kolejne minuty meczu w których LKS Buk Rudy miał wiele okazji na wyrównanie wyniku, a następnie objęcia prowadzenia.  Napastnik gospodarzy, Adam Pietrek wykorzystał okazję  w 55 minucie spotkania zdobywając gola oraz ustalając wynik meczu na 1:1. Następny mecz drużyna z Rud rozegra z TKKF Zuch Orzepowice.

LKS Buk Rudy- GKS Wawel Wirek 1:1 (0:1)

Adam Pietrek 55.- Dawid Leszków 30.

Żółte kartki: Mateusz Aleksa 26., Kamil Wawrzyczek 33., Adam Wypiór 75., Karol Maciejok 84. ( wszyscy GKS Wawel Wirek), Michał Wilczek 78.

Sędziowali: Seweryn Elsner, Marcin Bochynek, Konrad Janecki ( KS Rybnik)

LKS Buk Rudy: Denis Gruszka, Artur Bebenek, Mateusz Czernij, Łukasz Moric, Piotr Zieliński, Michał Wilczek, Tomasz Bok, Mariusz Wanglorz, Mateusz Procek, Adam Tworuszka (79. Karol Zniszczoł), Adam Pietrek oraz Ryszard Morgała, Adam Bok, Marcin Bok oraz Daniel Duda. Trener: Waldemar Kowol, masażysta: Henryk Bok, kierownik drużyny: Piotr Tworuszka.

GKS Wawel Wirek: Łukasz Gawlik, Adam Wypiór, Artur Buchcik, Łukasz Żur, Mateusz Aleksa, Karol Maciejok, Dawid Leszków, Adam Kacprowicz, Kamil Wawrzyczek, Adrian Deptuch, Mariusz Lux oraz  Szymon Chrzanowski, Patryk Rutkowski, Mateusz Wojtyczka, Marcin Niemaszyk, Kamil Orszulik, Mirosław Sławik, Tomasz Golomb. Trener: Jarosław Zajdel, masażysta: Eugeniusz Wawrzynek, kierownik drużyny: Eugeniusz Ufel