[ZDJĘCIA] Niespodzianka w Wielopolu. Rezerwy ROWu przegrywają 0:3 z wiceliderem z Wilczej

07.06.2015 12:35 | 0 komentarzy | ACH

W upalne sobotnie popołudnie na boisku w Wielopolu spotkał się lider drugiej katowickiej grupy okręgowej, ROW II Rybnik z wiceliderem tabeli Wilki Wilcza.

Pierwsza połowa meczu przebiegała wyraźnie pod dyktando drużyny z Wilczej. Przyjezdni mieli wiele okazji na strzelenie pierwszej bramki, jedną z nich wykorzystał Tomasz Tabiś w 16 minucie strzelając celnie w światło bramki i dając prowadzenie swojej drużynie. Po 11 minutach kolejną okazję na podwyższenie wyniku wykorzystał Łukasz Szymura podwyższając wynik meczu na 0:2. Na przerwę drużyna z Wilczej schodziła z dwubramkową przewagą.  Na drugą połowę drużyny wyszły jednakowo zmotywowane, ponieważ nie można było zauważyć jednoznacznej przewagi któregoś  z zespołów. Jednak druga odsłona meczu była również na korzyść drużyny gości, ponieważ podwyższyli oni wynik w 87 minucie spotkania, dzięki celnemu strzałowi w bramkę Damiana Kraśki, który tym samym ustali wynik meczu na 0:3. Gdyby rezerwy ROWu wygrały to spotkanie, awans do IV ligi miałyby już zapewniony, tak się nie stało. Dlatego o awans będą walczyć w następnym meczu, który rozegrają na wyjeździe z Wyzwoleniem Chorzów.

ROW II Rybnik- LKS Wilki Wilcza 0:3 (0:2)

Tomasz Tabiś 16., Łukasz Szymura 27., Damian Kraśka 87.

Żółte kartki: Mateusz Kwoska 10., Robert Pietrek 60., Marcin Jurecki  68. ( wszyscy LKS Wilki Wilcza), Krzysztof Markiewka 20., Dawid Drozdowski 60. ( oboje ROW II Rybnik)

Sędziowali: Tomasz Kuźniar, Natalia Cisło, Piotr Drabik ( KS Tychy)

ROW II Rybnik: Kamil Slisz, Michał Bedronka, Paweł Stamiczek, Krzysztof Markiefka, Szymon Popiela, Mateusz Małecki ( 76. Damian Neuman), Jan Janik, Łukasz Balon ( 46. , Dawid Drozdowski), Radosław Dzierbicki ( 80. Jakub Skowronek), Sebastian Szymura, Bartłomiej Pietrasz oraz Robert Tlołka. Trener: Dariusz Widawski, II trener: Józef Szymura, obsługa medyczna: Paweł Wenerski, kierownik drużyny: Piotr Moczygemba

Wilki Wilcza: Robert Pietrek, Mateusz Kwoska, Mateusz Tomeczek, Andreas Kaczmarek, Marcin Leszczyński, Jakub Steuer ( 88. Mateusz Skalik), Michał Kopczyński ( 58. Marcin Jurecki), Piotr Gierczak, Tomasz Tabiś, Damian Kraśka, Łukasz Szymura ( 65. Sebastian Kowalski ) oraz Dawid Szulc, Bartosz Kruk, Maciej Stopa. Trener: Piotr Gierczak, masażysta: Witold Szołtysek, kierownik drużyny: Marek Słupik