Sobota, 2 lipca 2022

imieniny: Jagody, Urbana, Martyniana

RSS

Cimen odchodzi z Unii Racibórz

26.06.2015 22:41 | 18 komentarzy | kozz

Abdullah Cimen nie jest już prezesem Unii Racibórz. Podał się do dymisji w piątek wieczorem.

Cimen odchodzi z Unii Racibórz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Prowadzenie klubu takiego jak Unia nie należy do łatwych zadań. Prezes Cimen długo się zastanawiał nad rezygnacją i wspominał o tym w trakcie sezonu - informuje zarząd raciborskiej Unii.

Jak się dowiedzieliśmy prezes Cimen zrezygnował ze stanowiska z przyczyn osobistych. - Klub dalej funkcjonuje. Jutro mamy turniej w Czechach, a pojutrze turniej o puchar prezydenta - dodaje.

Co dalej? Kto będzie następcą? O tym dowiemy się w najbliższym tygodniu. - W Unii jest pewna grupa osób blisko związanych z klubem. Wierzymy, że te osoby są w stanie pociągnąć raciborski klub i nie zmarnują tego co udało się wypracować przez ostatni rok - informują działacze czwartoligowca.

Trener Piotr Hauder wie o dymisji Abdullaha Cimena. Najbliższy tydzień pokaże również czy szkoleniowiec, który niedawno objął stery Unii wykonując bardzo dobrą pracę pozostanie przy klubie ze Srebrnej.

Przypomnijmy, że raciborski czwartoligowiec zakończył sezon na dziewiątym miejscu - najlepszym od sezonu 2003/04. Abdullah Cimen był prezesem Unii Racibórz przez 1,5 roku.