Poniedziałek, 23 września 2024

imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

Brzostek w ćwierćfinale ME

31.07.2015 11:30 | 0 komentarzy | kozz

Po dwóch zwycięstwach w fazie grupowej raciborsko-lublińskiej pary Monika Brzostek/Kinga Kołosińska przyszło trzecie z Niemkami.

Z Niemkami wygrały 2-1 (21-11, 28-30, 15-13). Pierwszy set bardzo ładnie rozegrany i bez błędów.  W drugim secie horror i przegrana na przewagę i podobnie w tie breaku - emocje do samego końca. Mecz na najwyższym europejskim poziomie.

Dziewczyny wygrały grupę i przez to nie musiały grać w 1. rundzie pucharowej tylko od razu przeszły do drugiej rundy, gdzie wygrały z Austriaczkami Rimser/Strauss 2-1 (16-21, 21-8, 15-6). Monika razem z Kingą dzisiaj zagra w ćwierćfinale ME ze Szwajcarkami Forrer/Verge-Depre. Transmisja na żywo od 16.00 w laola1.tv.

Z Austriaczkami pierwszy set bardzo słabo i dużo błędów własnych. Drugi i trzeci set z dużą przewagą i pod kontrolą. Jeśli wygrają ćwierćfinał to trafią w półfinale na zwycięzcę z meczu: Laboureur/Sude (GER) - Ukolova-Birlova (RUS).