Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Pierwsza połowa dla Syryni, druga dla Skrzyszowa. Triumf Gwiazdy [WIDEO]

28.08.2015 12:46 | 10 komentarzy | kozz

W środę na boisku LKS Naprzód 32 Syrynia rozegrano zaległy mecz I kolejki klasy okręgowej (grupa Katowice III).

Materiał wideo:

Syrynia podejmowała LKS Gwiazdę Skrzyszów. Pierwsza połowa należała do gospodarzy, którzy za sprawą Marcina Pontusa prowadzili 2:0. Po przerwie do głosu doszli goście, którzy najpierw strzelili kontaktową bramkę po rzucie rożnym autorstwa Grzegorza Porwoła, następnie wyrównali po pięknym uderzeniu Krzysztofa Oślizło z rzutu wolnego, ostatecznie strzelając decydującego gola na pięć minut przed końcem. Uczynił to Mateusz Woźnica.

LKS Naprzód 32 Syrynia - LKS Gwiazda Skrzyszów 2:3 (2:0)
Marcin Pontus 3., 34. - Grzegorz Porwoł 57., Krzysztof Oślizło 76., Mateusz Woźnica 84.

Żółte kartki: Łukasz Dzierżęga, Marcin Pontus, Damian Bugla (wszyscy LKS Naprzód 32 Syrynia) - Karol Szuła, Tomasz Tomiczek, Krzysztof Oślizło, Przemysław Popek (wszyscy LKS Gwiazda Skrzyszów).

Sędziowali: Dariusz Lenort, Łukasz Sytnik, Piotr Poznański (KS Racibórz)

SYRYNIA: Daniel Szkuta - Krzysztof Biczysko, Damian Bugla, Szymon Cichecki, Łukasz Dzierżęga, Arkadiusz Kozyra, Artur Kuczera (60. Marcin Kuźnik), Łukasz Mandera (78. Marcin Dzierżęga), Paweł Paprocki, Marcin Pontus, Andrzej Raszczyk. Ponadto: Rafał Lupa, Tomasz Lankocz, Kamil Nowak. Trener: Dariusz Halszka.

SKRZYSZÓW: Paweł Lajda - Piotr Dudek, Bartosz Hudek (23. Mateusz Łozowski), Bartosz Kanafek, Krzysztof Oślizło, Wojciech Oślizło, Przemysław Popek, Grzegorz Porwoł, Karol Szuła, Tomasz Tomiczek, Mateusz Woźnica (86. Rafał Klapuch). Ponadto: Wojciech Malisz, Damian Janeta, Patryk Janeta, Dawid Kwiatkowski, Marcin Sylwesiuk. Trener: Marek Cudnowski.