środa, 5 października 2022

imieniny: Igora, Apolinarego, Placyda

RSS

TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi

30.08.2015 17:12 | 8 komentarzy | (ak)

Koniec wakacji dla młodych adeptów futbolu oznacza nie tylko powrót do szkolnych obowiązków, ale także początek nowego sezonu piłkarskiego. Podczas kilku najbliższych miesięcy zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja w 18 różnych grupach na szczeblach Podokręgów Racibórz i Rybnik. Zapraszamy do lektury.

TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Trampkarze – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki II kolejki (29.08.2015)

Żory – Tworków 1:1 (1:1)

Szczerbice – Lubomia 3:4 (2:1)

Czerwionka – Świerklany 4:2 (2:0)

Forteca Świerklany – Rydułtowy 8:1 (4:1)

Wyniki I kolejki (26.08.2015)

Czerwionka – Żory 3:2 (1:1)

Tworków – Szczerbice 7:1 (3:0)

Lubomia – Forteca Świerklany 1:9 (0:3)

Świerklany – Rydułtowy (mecz przełożony na 15.09.2015, wt 16:30)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Forteca Świerklany2617:2
2.Czerwionka267:4
3.Tworków248:2
4.Lubomia235:12
5.Żory213:4
6.Świerklany102:4
7.Szczerbice204:11
8.Rydułtowy101:8

Zapowiedź III kolejki (05.09.2015)

Tworków – Świerklany (sb 10:00), Lubomia – Żory (sb 10:00), Czerwionka – Rydułtowy (sb 10:00), Forteca Świerklany – Szczerbice (sb 10:30).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trampkarze – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki I kolejki (29.08.2015)

Kuźnia Raciborska – Rudy 4:2 (1:0)

Czernica – Nędza 3:12 (1:6)

Grzegorzowice – Pstrążna 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz

Lyski – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Nędza1312:3
2.Grzegorzowice133:0
3.Kuźnia Raciborska134:2
4.Lyski000:0
5.Rudy102:4
6.Pstrążna100:3
7.Czernica103:12

Zapowiedź II kolejki (01.09.2015)

Lyski – Grzegorzowice (wt 17:00), Nędza – Kuźnia Raciborska (wt 17:00), Pstrążna – Czernica (wt 17:00), Rudy – pauza.

Zapowiedź III kolejki (05.09.2015)

Kuźnia Raciborska – Pstrążna (sb 10:00), Rudy – Nędza (sb 10:00), Czernica – Lyski (sb 10:00), Grzegorzowice – pauza.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trampkarze – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki I kolejki (29.08.2015)

Zawada – Kokoszyce 5:4 (4:2)

Czyżowice – Turza Śląska 9:1 (6:0)

Gorzyce – Pszów (mecz przełożony na 08.09.2015, wt 17:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czyżowice139:1
2.Zawada135:4
3.Pszów000:0
3.Gorzyce000:0
5.Kokoszyce104:5
6.Turza Śląska101:9

Zapowiedź II kolejki (01.09.2015)

Czyżowice – Zawada (wt 17:00), Kokoszyce – Gorzyce (wt 17:00), Turza Śląska – Pszów (wt 17:00).

Zapowiedź III kolejki (05.09.2015)

Zawada – Turza Śląska (sb 10:00), Gorzyce – Czyżowice (sb 10:00), Pszów – Kokoszyce (sb 10:00).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trampkarze – grupa 3 (Podokręg Racibórz)

Wyniki I kolejki (29.08.2015)

Zabełków – Krzyżanowice 2:5 (1:1)

Pawłów – Unia Racibórz 2:15 (1:7)

Krzanowice – Cyprzanów 30:0 (15:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Krzanowice1330:0
2.Unia Racibórz1315:2
3.Krzyżanowice135:2
4.Zabełków102:5
5.Pawłów102:15
6.Cyprzanów100:30

Zapowiedź II kolejki (01.09.2015)

Krzyżanowice – Krzanowice (wt 17:00), Unia Racibórz – Cyprzanów (wt 17:00), Pawłów – Zabełków (wt 17:00).

Zapowiedź III kolejki (05.09.2015)

Krzanowice – Pawłów (sb 10:00), Cyprzanów – Krzyżanowice (sb 10:00), Zabełków – Unia Racibórz (sb 10:00).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trampkarze – grupa A (Podokręg Rybnik)

Wyniki II kolejki (29.08.2015)

Ruptawa – Baranowice 6:4 (3:0)

Moszczenica – Rój (mecz przełożony na inny termin)

Rymer Rybnik – Gołkowice (mecz przełożony na inny termin)

Marklowice – pauza

Wyniki I kolejki (26.08.2015)

Rój – Ruptawa 7:1 (4:0)

Baranowice – Marklowice 6:0 (4:0)

Gołkowice – Moszczenica (mecz przełożony na inny termin)

Rymer Rybnik – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rój137:1
2.Baranowice2310:6
3.Ruptawa237:11
4.Rymer Rybnik000:0
4.Gołkowice000:0
4.Moszczenica000:0
7.Marklowice100:6

Zapowiedź III kolejki (05.09.2015)

Rój – Rymer Rybnik (sb 10:00), Marklowice – Ruptawa (sb 10:00), Baranowice – Moszczenica (sb 10:00), Gołkowice – pauza.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trampkarze – grupa B (Podokręg Rybnik)

Wyniki II kolejki (29.08.2015)

Jankowice – Niewiadom 4:1 (2:0)

Stanowice – Ochojec 1:17 (0:10)

Szczejkowice – Gotartowice 0:11 (0:4)

Dębieńsko – Grabownia-Golejów 5:0 (4:0)

Wyniki I kolejki (26.08.2015)

Ochojec – Dębieńsko 6:3 (3:1)

Szczejkowice – Jankowice 9:2 (5:1)

Grabownia-Golejów – Niewiadom 1:7 (0:5)

Gotartowice – Stanowice (mecz przełożony na 02.09.2015, śr 17:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ochojec2623:4
2.Gotartowice1311:0
3.Niewiadom238:5
4.Dębieńsko238:6
5.Szczejkowice239:13
6.Jankowice236:10
7.Grabownia-Golejów201:12
8.Stanowice101:17

Zapowiedź III kolejki (05.09.2015)

Grabownia-Golejów – Stanowice (sb 10:00), Niewiadom – Dębieńsko (sb 10:00), Gotartowice – Jankowice (sb 10:00), Szczejkowice – Ochojec (sb 10:00).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trampkarze młodsi (Podokręg Rybnik)

Wyniki II kolejki (29.08.2015)

Leszczyny – Jejkowice 4:0 (3:0)

Czuchów – Książenice 9:1 (3:1)

Szeroka – Radziejów-Popielów 8:0 (6:0) mecz zakończony w 46 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości

Ikar Racibórz – Wilchwy (mecz nie odbył się)

Wyniki I kolejki (26.08.2015)

Jejkowice – Wilchwy 6:2 (4:0)

Książenice – Szeroka 5:2 (3:0)

Czuchów – Ikar Racibórz 6:1 (3:0)

Radziejów-Popielów – Leszczyny 3:3 (3:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czuchów2615:2
2.Leszczyny247:3
3.Szeroka2310:5
4.Jejkowice236:6
5.Książenice236:11
6.Radziejów-Popielów213:11
7.Wilchwy102:6
8.Ikar Racibórz101:6

Zapowiedź III kolejki (05.09.2015)

Radziejów-Popielów – Czuchów (sb 10:00), Książenice – Ikar Racibórz (sb 10:00), Wilchwy – Leszczyny (sb 10:00), Jejkowice – Szeroka (sb 10:00).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Młodziki – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki II kolejki (29.08.2015)

Jedłownik – Żory 5:0 (2:0)

Gorzyce – Unia Racibórz 2:6 (1:3)

Rydułtowy – Forteca Świerklany (mecz przełożony na 01.09.2015, wt 16:00)

Świerklany – pauza

Wyniki I kolejki (26.08.2015)

Żory – Świerklany 0:1 (0:0)

Rydułtowy – Gorzyce 4:1 (1:0)

Forteca Świerklany – Jedłownik 3:6 (1:2)

Unia Racibórz – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jedłownik2611:3
2.Unia Racibórz136:2
3.Rydułtowy134:1
4.Świerklany131:0
5.Forteca Świerklany103:6
6.Żory200:6
7.Gorzyce203:10

Zapowiedź III kolejki (05/06.09.2015)

Żory – Rydułtowy (sb 11:30), Unia Racibórz – Świerklany (sb 12:30), Forteca Świerklany – Gorzyce (nd 9:00), Jedłownik – pauza.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Młodziki – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki I kolejki (28.08.2015)

Nędza – Górki Śląskie 7:2 (4:0)

Czernica – Markowice 6:0 (4:0)

Gracz Lyski – Gaszowice 2:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czernica136:0
2.Nędza137:2
3.Gracz Lyski132:0
4.Gaszowice100:2
5.Górki Śląskie102:7
6.Markowice100:6

Zapowiedź II kolejki (04.09.2015)

Górki Śląskie – Markowice (pt 17:00), Gaszowice – Czernica (pt 17:00), Nędza – Gracz Lyski (pt 17:00).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Młodziki – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki I kolejki (28.08.2015)

Tworków – Rogów I 2:1 (1:0)

Nieboczowy – Zawada 1:8 (0:3)

Lubomia – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Zawada138:1
2.Tworków132:1
3.Lubomia000:0
4.Rogów I101:2
5.Nieboczowy101:8

Zapowiedź II kolejki (04.09.2015)

Rogów I – Nieboczowy (pt 17:00), Lubomia – Tworków (pt 17:00), Zawada – pauza.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Młodziki – grupa 3 (Podokręg Racibórz)

Wyniki I kolejki (28.08.2015)

Kokoszyce – Rogów II 5:1 (2:0)

Krzyżkowice – Turza Śląska 0:4 (0:3)

Czyżowice – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kokoszyce135:1
2.Turza Śląska134:0
3.Czyżowice000:0
4.Rogów II101:5
5.Krzyżkowice100:4

Zapowiedź II kolejki (04.09.2015)

Krzyżkowice – Kokoszyce (pt 17:00), Turza Śląska – Czyżowice (pt 17:00), Rogów II – pauza.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Młodziki – grupa 4 (Podokręg Racibórz)

Wyniki I kolejki (28.08.2015)

Studzienna – Borucin 3:7 (1:5)

Pietrowice Wielkie – Unia Racibórz 2:5 (0:3)

Rudnik – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Borucin137:3
2.Unia Racibórz135:2
3.Rudnik000:0
4.Pietrowice Wielkie102:5
5.Studzienna103:7

Zapowiedź II kolejki (04.09.2015)

Rudnik – Studzienna (pt 17:00), Borucin – Pietrowice Wielkie (pt 17:00), Unia Racibórz – pauza.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Młodziki – grupa A (Podokręg Rybnik)

Rozgrywki nowego sezonu zaczynają się 05.09.2015 roku.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
-.Chwałowice000:0
-.Rój000:0
-.Rymer Rybnik I000:0
-.Bełk000:0
-.Gołkowice000:0
-.Radlin000:0

Zapowiedź I kolejki (05/06.09.2015)

Rymer Rybnik I – Bełk (sb 11:30), Chwałowice – Rój (sb 11:30), Gołkowice – Radlin (nd 11:00).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Młodziki – grupa B1 (Podokręg Rybnik)

Rozgrywki nowego sezonu zaczynają się 05.09.2015 roku.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
-.RKP Rybnik000:0
-.Orzepowice000:0
-.Boguszowice000:0
-.Rymer Rybnik II000:0
-.Świerklany000:0
-.Czerwionka000:0

Zapowiedź I kolejki (05/06.09.2015)

RKP Rybnik – Orzepowice (sb 9:00), Boguszowice – Rymer Rybnik II (sb 11:30), Świerklany – Czerwionka (nd 10:00).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Młodziki – grupa B2 (Podokręg Rybnik)

Rozgrywki nowego sezonu zaczynają się 05.09.2015 roku.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
-.Jastrzębie-Bzie000:0
-.Mszana000:0
-.Jankowice000:0
-.Skrzyszów000:0
-.MKP Odra Wodzisław Śl.000:0
-.Forteca Świerklany000:0

Zapowiedź I kolejki (05.09.2015)

Jastrzębie-Bzie – Mszana (sb 11:30), Jankowice – Skrzyszów (sb 11:30), MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – Forteca Świerklany (sb 11:30).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Młodziki młodsze – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Rozgrywki nowego sezonu zaczynają się 05.09.2015 roku.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
-.Unia Racibórz000:0
-.Jastrzębie000:0
-.RKP Rybnik000:0
-.Żory000:0
-.MKP Odra Wodzisław Śl.000:0

Zapowiedź I kolejki (05/06.09.2015)

Unia Racibórz – Jastrzębie (sb 9:30), RKP Rybnik – Żory (nd 14:30), MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – pauza.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Młodziki młodsze – grupa A (Podokręg Rybnik)

Rozgrywki nowego sezonu zaczynają się 05.09.2015 roku.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
-.Moszczenica000:0
-.Wilchwy000:0
-.Żory000:0
-.Marklowice000:0
-.Rydułtowy000:0
-.Jedłownik000:0

Zapowiedź I kolejki (05.09.2015)

Moszczenica – Wilchwy (sb 11:30), Rydułtowy – Jedłownik (sb 11:30), Żory – Marklowice (sb 11:30).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Młodziki młodsze – grupa B (Podokręg Rybnik)

Rozgrywki nowego sezonu zaczynają się 05.09.2015 roku.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
-.Szczerbice000:0
-.Szeroka000:0
-.Jejkowice000:0
-.Książenice000:0
-.Ochojec000:0

Zapowiedź I kolejki (05.09.2015)

Szczerbice – Książenice (sb 11:30), Szeroka – Jejkowice (sb 11:30), Ochojec – pauza.