Fantastyczna frekwencja na sparingu AZS Rafako - ZAKSA [ZDJĘCIA]

16.09.2015 23:10 | 3 komentarze | kozz

Arena Rafako wypełniła się w połowie kibicami na meczu pokazowym drugoligowego AZS Rafako Racibórz z młodzieżową ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Taka frekwencja rzadko się zdarzała na meczach ligowych minionego sezonu w którym AZS nie odnosił sukcesów. Teraz zapowiada się walka o najwyższe miejsca w II lidze. Podopieczni Radosława Gorskiego, który prowadzi raciborski AZS wygrali z młodą ZAKSĄ 3:1. Zobacz zdjęcia!

Rywalizacja w Arenie Rafako nie była jedyną z atrakcji. W przerwie meczu swój pokaz przedstawiały cheerleaderki z zespołu "Uśmiech" z Tworkowa, które są mistrzyniami Polski.

Zaprezentowano również siatkarzy AZS Rafako, którzy powalczą w drugoligowych rozgrywkach zbliżającego się sezonu. Pierwszy mecz już w październiku.

Również na początku października odbędzie się turnieju o puchar prezydenta miasta z udziałem zespołów PlusLigi - ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Jastrzębskiego Węgla, Effectora Kielce oraz zespołów z Liberca, Berlina i Szanghaju. Wstęp na to wydarzenie jest darmowy.

Przypominamy, że pierwszy mecz w sezonie 2015/2016 klub KS AZS Rafako rozegra 3 października z klubem Juvenia Głuchołazy. Mecz wyjątkowo rozegrany zostanie w hali w Rudniku o godz. 17.00. Wstęp wolny. Szczegóły wkrótce.