Sobota, 21 września 2024

imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

Łamator i Spartan startowali w Świętochłowicach

06.10.2015 12:02 | 0 komentarzy | kozz

3 października zawodnicy Klubu Sportowego Łamator Racibórz oraz Spartan Knurów w których to trenerem jest Tomasz Jabłonka wystartowali w Mistrzostwach Śląska ALMMA w Świętochłowicach. Sportowcy wystartowali w kilku konkurencjach a wyniki jakie osiągnęli pokazują , iż są w świetnej formie.

Adam Witkowski ze Spartana zdobył złoty medal w kat. 61 kg NoGi BJJ. Bez problemu rozprawił się z rywalami z wyższej kategorii wagowej i zdobył złoty medal w kat. 66 kg oraz kolejne złoto po trzech zwycięskich pojedynkach w formule MMA pierwszy krok 61 kg. Jego klubowi koledzy zdobyli srebrne medale Zygmunt Kulczyna w MMA senior ograniczona formuła 77 kg oraz Marcin Maziarz 93 kg BJJ NoGi.

Łamatorzy startowali w konkurencji BJJ NoGi i zdobyli następujące medale:

Kuba Heller startując w zaawansowanej kategorii 93 kg zdobył złoty medal oraz srebrny w +93 kg

Denis Piekaruś wywalczył złoty medal w grupie początkującej. Poza strefą medalową znaleźli się po dobrych walkach Patryk Krauwurst oraz debiutujący w zawodach Paweł Zaniewicz. Gościem specjalnym na świętochłowickich zawodach był zawodnik KSW Marcin Różalski , który to dekorował zwycięzców poszczególnych kategorii.