Poniedziałek, 6 maja 2024

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

Porażka siatkarzy SK JSW KOKS Radlin

18.10.2015 10:06 | 1 komentarz | tora

Nie będą dobrze wspominać tego pojedynku siatkarze SK JSW KOKS Radlin. W sobotę we własnej hali po kiepskiej grze ulegli 1:3 siatkarzom Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.

Już pierwszy set miał dość niecodzienny przebieg. Radlinianie zdołali doprowadzić do stanu 24:19, a mimo to nie potrafili wygrać seta. Rywal nie grając niczego nadzwyczajnego wyrównał, potem walka toczyła się na przewagi i ostatecznie JSW KOKS przegrał do 28. Przegrana w secie drugim była konsekwencją pierwszej partii. Gospodarze nie potrafili się pozbierać i goście pewnie ich wypunktowali. Trzecia partia to zupełna zmiana oblicza JSW KOKS. Siatkarze poprawili zagrywkę, działał atak i blok. W pewnym momencie osiągnęli 11-punktową przewagę, a ostatecznie rozbili jastrzębian do 16. Jednak w czwartym secie rywali uporządkowali grę, poprawili atak i wygrali mecz, wykorzystując m.in. niemoc gospodarzy w kończeniu kontrataków. Warto podkreślić, iż hala MOSiR w Radlinie tętniła od fantastycznego dopingu kibiców, którzy byli ze swoimi graczami do ostatniej piłki.

SK JSW KOKS Radlin - AT Jastrzębski Węgiel 1:3 (28:30, 20:25, 25:16, 21:25)

SK JSW KOKS Radlin: Rybarczyk, Grzywacz, Barteczko, Margulski, Rauza, Szczygieł, Orzoł (l) oraz Ferdyan, Grygiel, Harazim, Olszewski, Lewandowski, Cichoń