środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Mariusz Frydryk dał zwycięstwo Nędzy

18.10.2015 19:39 | 4 komentarze | ACH

W pochmurne sobotnie popołudnie na boisku w Nędzy odbył się mecz trzeciej grupy katowickiej ligi okręgowej. Na przeciwko siebie stanęły miejscowa drużyna, LKS 1908 Nędza oraz LKS Jedność Jejkowice.

Mecz od początku był w miarę wyrównanym widowiskiem. Każda z drużyn miała swoje okazje do zdobycia gola. Sztuka ta udała się w 26. minucie drużynie gości, do bramki trafił Krzysztof Piełka. Wynik wyrównał w 35. minucie spotkania Mariusz Frydryk, który dziesięć minut później podwyższył wynik na 2:1. Po pierwszej połowie na tablicy widniała jednobramkowa przewaga gospodarzy. W drugiej odsłonie spotkania obraz gry nie uległ zbytnio zmianie. Dopiero pod koniec meczu przyjezdni zaczęli atakować bramkę rywali, jednak nie wpłynęło do na wynik meczu.

LKS 1908 Nędza- LKS Jedność Jejkowice 2:1 (2:1)

Mariusz Frydryk 35. i 45.- Krzysztof Piełka 26.

Żółte kartki: Grzegorz Piełka 20. i 92., Łukasz Kubica 63., Roland Kachel 80., Dariusz Odon 89., Krzysztof Piełka 89. (wszyscy LKS Jedność Jejkowice), Daniel Gołofit 25., Denis Kocur 26. (obaj LKS 1908 Nędza)

Czerwona kartka: Grzegorz Piełka 92. (LKS Jedność Jejkowice)

Sędziowali: Adam Rafalski, Wojciech Rafalski, Grzegorz Muszczak (KS Bytom)

LKS 1908 Nędza: Mateusz Skwirut, Daniel Gołofit (63. Mateusz Rudek), Mykola Kozub, Denis Kocur, Sebastian Margeciok, Patryk Kornas (67. Adam Baron), Szymon Maślanka (88.  Bernard Paprotny), Tomasz Czerny (71. Dawid Prekaniak), Adrian Cichecki, Michał Stroka, Mariusz Frydryk oraz Sebastian Mrozek. Trener: Mieczysław Masłowski, obsługa medyczna: Rafał Gwóźdź, kierownik drużyny: Rafał Gwóźdź.

LKS Jedność Jejkowice: Marcin Podolak, Paweł Kustra, Roland Kachel, Maciej Węgrzyk, Krzysztof Wypchoł, Dawid Lewandowski (77. Wojciech Guzy), Artur Moscicki, Łukasz Kubica, Krzysztof Piełka, Dariusz Odon, Grzegorz Piełka oraz Daniel Cichecki, Mateusz Paprotny, Wojciech Dudek. Trener: Filip Frydecki, masażysta: Alojzy Damek, Henryk Hajduk.