środa, 26 czerwca 2024

imieniny: Jana, Pawła, Miromira

Wicelider z Czyżowic wygrał z Pszowem [ZDJĘCIA]

19.10.2015 16:14 | 0 komentarzy | kozz

W XI kolejce drugiej grupy klasy okręgowej Naprzód Czyżowice, który jest wiceliderem rozgrywek pokonał na swoim boisku Górnik Pszów 4:1. Zwycięstwo niemalże zapewnili sobie w końcówce pierwszej połowy, gdy w ciągu pięciu minut strzelili trzy bramki.

LKS Naprzód Czyżowice - TS Górnik Pszów 4:1 (4:0)
Artur Cichy 3., Rafał Mandera 40., Artur Sobala 42.-sam., Szymon Gałecki 44. - Wojciech Frycz 78.

Żółte kartki: Dawid Szymura, Michał Cąkała (obaj Naprzód Czyżowice) - Zbigniew Grasman (Górnik Pszów)

Czyżowice: Kłopocki - Antończak, Cichy, Dobrowolski, Gałecki, Kaczorowski (60. Buko), Mandera (60. Cąkała), Matera, Szuścik, Szymura, Wachtarczyk. Ponadto: Kamczyk, Jeleń, Tatarczyk. Trener: Antoni Jeleń.

Pszów: Daszek - Frycz (80. Krakowczyk), Grabiec (60. Świerczek), Grasman (70. Błaszczyk), Kwiatoń, Nikel, Ochyj (67. Masztafiak), Reś, Sobala, Węgrzyk, Zając. Ponadto: Tytko, Powiecko. Trener: Tomasz Gajewski.