Czwartek, 20 stycznia 2022

imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

RSS

Studenci PWSZ na Sportowej Gali Talentów Sztuk Walki

23.11.2015 17:14 | 0 komentarzy | (q)

W Centralnym Ośrodku Sportu w Zakrzowie 15 listopada odbyła się Sportowa Gala Talentów Sztuk Walki. Na tę sportową imprezę zostali zaproszeni Studenci III roku PWSZ w Raciborzu, specjalność: odnowa biologiczna.

Studenci PWSZ na Sportowej Gali Talentów Sztuk Walki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Studenci wspomagali sportowców z takich dyscyplin sztuk walki jak: Jujitsu, Capoeira, MMA, Zapasy, poprzez wykonywanie masażu sportowego i klasycznego.

Prezes COS-u – Zenon Charczuk. Bardzo dziękujemy studentom PWSZ z Raciborza. Jestem pod wielkim wrażeniem. Wykazali się dużymi umiejętnościami i profesjonalizmem. Dziękuję również Dyrekcji Instytutu Kultury Fizycznej i opiekunowi studentów mgr Markowi Jendryskowi.

Marek Jendrysek (opiekun studentów): Od 7 lat jeżdżę ze studentami na imprezy sportowe i po raz pierwszy wykonywali masaż na sportowcach z dyscyplin sztuk walki. Było to duże wyzwanie dla nich. Duża różnorodność sztuk walki, która była pokazana na gali wpłynęła na ogromne zaangażowanie studentów. Bardzo im za to dziękuję. A prywatnie najbardziej zaimponowała mi EKIPA CAPOEIRA „PORTO DE MINAS” z Raciborza.