imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

AZS Rafako przegrał z liderem z Jaworzna [ZDJĘCIA]

05.12.2015 17:07 | 5 komentarzy | kozz
Ostatnia aktualizacja: 05.12.2015 18:17

Mecz z MCKiS Jaworzno zakończył się po 75 minutach. Siatkarze AZS Rafako Racibórz przegrali we własnej hali 3:0. Jest to pierwsza porażka po serii pięciu zwycięstw. Jaworzno odniosło dotąd komplet wygranych w rozgrywkach II ligi mężczyzn.

Zapis relacji na żywo:

Set 1.

Lepszy początek dla drużyny gości, która prowadzi 7:4.

Jaworzno prezentuje się jak na lidera przystało i prowadzi już 12:8. Przerwa dla trenera gospodarzy.

Siatkarze AZS robią co mogą, ale Jaworzno dobrze odbiera zagrywki i świetnie kontratakuje. Jest 18:13 dla gości.

Lepsza gra, ale i szczęście po stronie gości i pierwszy set po stronie MCKiS 25:18

Set 2.

Początek dla AZS Rafako. 4:0 i trener przyjezdnych wziął przerwę.

Spokój i doświadczenie nadal przemawia za Jaworznem, który powoli odrabia starty - z 5:0 do 9:7.

Przy stanie 11:7 trener przyjezdnych wziął przerwę.

Czteropunktowa przewaga AZS Rafako stopniała do jednopunktowej. Przy wyniku 13:12 trener AZS wziął przerwę.

MCKiS wyrównał stan meczu jest 13:13.

Rywalizacja punkt za punkt toczyła się do stanu 17:17, później goście objęli prowadzenie 19:17.

Bardzo dobrze w obronie plus mocne ataki po stronie Jaworzna i goście prowadzą 21:18.

Siatkarze AZS Rafako dzielnie walczą, ale momentami są bezradni wobec świetnie grająych zawodników lidera II ligi. 23:20 dla Jaworzna.

Drugi set dla przyjezdnych. 25:22 dla MCKiS Jaworzno.

W przerwach czas publiczności umilają tancerki z zespołu "Uśmiech" z Tworkowa.

Set 3.

Wyrównany początek. Aktualnie na tablicy 7:6 dla AZS Rafako.

Dwupunktowa przewaga AZS stopniała i jest 11:11.

Jaworzno prowadzi dwoma punktami. Jest 17:15.

Goście panują na parkiecie i powiększają przewagę do stanu 20:16.

Siatkarze Gorskiego bez większych szans w starciu z liderem rozgrywek. Set kończy się 25:19 dla Jaworzna i cały mecz 3:0. Dla gości to dwunasty mecz wygrany z rzędu. Dla AZS pierwsza porażka po serii pięciu zwycięstw.

Więcej przeczytasz we wtorek w "Nowinach Raciborskich".