Sobota, 21 września 2024

imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

Łamator Racibórz i Spartan Knurów na VI Mistrzostwach Polski No Gi Jiu Jitsu

24.02.2016 15:43 | 0 komentarzy | kozz

20-21 lutego w hali widowiskowo-sportowej w Luboniu obok Poznania odbyły się VI Mistrzostwa Polski No Gi Jiu Jitsu.

Materiał wideo:

Jest to jedna z większych imprez tego typu w Europie która przyciągnęła ponad 1000 startujących. Raciborski Klub Brazylijskiego Jiu-jitsu Łamator reprezentowało trzech zawodników. Bartosz Bąk startował w najbardziej prestiżowej kategorii czarnych pasów -73,5 kg gdzie wywalczył złoty medal. Srebrny medal wywalczył w kategorii brązowych pasów -67,5 kg Kamil Tarnawski. Trzeci z raciborzan Damian Kłosek walczący w kategorii brązowych pasów -79,5 kg przegrał walkę z późniejszym złotym medalistą tej kategorii Pawłem Bańczykiem i odpadł z turnieju. Bardzo dobry występ zaliczył Adam Witkowski ze Spartana Knurów, którego trenerem jest także Tomasz Jabłonka. Zwyciężył on 5 pojedynków, wszystkie kończąc przed czasem i tym samym zostając złotym medalistą kategorii białych pasów -67,5 kg.