Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

"Kostek" zawinął z rożnego do bramki Syryni

20.03.2016 20:27 | 0 komentarzy | art

Gwiazda Skrzyszów pokonała 2:1 Naprzód Syrynię. Efektownego gola zdobył Krzysztof Oślizło, który najwyraźniej ma patent na ładne gole strzelane drużynie z Syryni.

Krzysztof Oślizło ma patent na drużynę z Syryni

Jesienią popularny "Kostek" na boisku rywala zdobył bramkę po efektownym uderzeniu z rzutu wolnego. Spośród tych, które zarejestrowały kamery naszych dziennikarzy, gol ten został wybrany przez naszych czytelników bramką 2015 roku. Tym razem w 29. minucie sobotniego meczu lewonożny Oślizło trafił bezpośrednio z rzutu rożnego, choć trzeba przyznać, że uczynił to z pewną pomocą bramkarza gości. Pięć minut później nieporozumienie dość eksperymentalnie ustawionej defensywy gospodarzy wykorzystał Konrad Rybak. W doliczonym czasie pierwszej połowy Mateusz Woźnica wykorzystał dośrodkowanie Oślizłego i jak się okazało ustalił wynik spotkania. W 20. minucie poważnej kontuzji doznał Cichecki.

Gwiazda: Lajda, K. Oślizło, Mitko (70.), K. Szuła, Tomiczek, Woźnica, W. Oślizło, Łozowski (85. Popek), Kwiatkowski (46. Kanafek), Dudek, Porwoł. Trener Marek Cudnowski.

Naprzód: Szkuta, Biczysko, Bugla, Cichecki (20. Mandera), Dzierżęga, Kochan, Kuczera, Lankocz, Nowak, Paprocki, Rybak. Trener Dariusz Halszka.

Gwiazda Skrzyszów - Naprzód Syrynia 2:1 (2:1)

Bramki: K. Oślizło (29.), Woźnica (45.+3.) - Rybak