środa, 17 lipca 2024

imieniny: Anety, Aleksego, Julietty

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA (wiosna 2016) – część 1

07.04.2016 19:04 | 0 komentarzy | (ak)

Drużyny naszego regionu w czasie zimowego okienka transferowego dokonały wielu zmian kadrowych. Na początku informujemy o „przetasowaniach” w zespołach z wyższych klas rozgrywkowych.

KARUZELA TRANSFEROWA (wiosna 2016) – część 1
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
  • II LIGA

KS ROW 1964 Rybnik

Przybyli: Sebastian Musiolik (Piast Gliwice), Jacek Broniewicz (Polonia Bytom), Łukasz Reinhard (Kluczbork), Damian Koleczko (z drużyny juniorów).

Ubyli: Patryk Dudziński (Jastrzębie), Damian Gorzawski (kontuzja).

  • III LIGA

LKS Bełk

Przybyli: Robert Dymowski (Tychy), Patryk Duda (Podhale Nowy Targ), Naidyshak Oleksij (Pilica Przedbórz).

Ubyli: Tomasz Leszczyński (Polonia Łaziska Górne), Grzegorz Jasiczek i Michał Pieczka (kontuzje).

GKS 1962 Jastrzębie

Przybyli: Patryk Dudziński (ROW Rybnik), Damian Tront (Nadwiślan Góra), Dawid Łyżwa (Granica Ruptawa).

Ubyli: Jonatan Domin i Paweł Staniczek (Unia Turza Śląska), Kamil Duda (Forteca Świerklany), Tomasz Lorenc (Granica Ruptawa).

GKS Pniówek Pawłowice

Przybyli: Szymon Gałecki (Naprzód Czyżowice), Robert Dadok (Stadion Śląski Chorzów).

Ubyli: Damian Stuchlik (Granica Ruptawa), Łukasz Halama (Błyskawica Drogomyśl), Błażej Bawoł (Cukrownik Chybie).

  • IV LIGA

LKS Unia Turza Śląska

Przybyli: Jonatan Domin i Paweł Staniczek (Jastrzębie), Dawid Skrzyszowski i Seweryn Buczkowski (Odra Centrum Wodzisław Śląski).

Ubyli: Artur Gać (Forteca Świerklany), Damian Gabrysiak (Granica Ruptawa).

KS Unia Racibórz

Przybyli: Sebastian Buko (Naprzód Czyżowice), Tomasz Furgoł (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

LKS Forteca Świerklany

Przybyli: Mateusz Galikowski (trener), Kamil Duda (Jastrzębie), Artur Gać (Unia Turza Śląska), Błażej Byczek (Gwarek Ornontowice), Patryk Wita (Krzyżanowice), Kamil Nowakowski (Odra Centrum Wodzisław Śląski).

Ubyli: Robert Żbikowski (trener), Piotr Pastuszak (Odra Centrum Wodzisław Śląski), Adam Ucher (Płomień Połomia), Leszek Romański (nie wznowił treningów).

LKS Granica Ruptawa

Przybyli: Tomasz Lorenc (Jastrzębie), Damian Stuchlik (Pniówek Pawłowice), Damian Gabrysiak (Unia Turza Śląska), Grzegorz Horubała (Rymer Rybnik), Kamil Pancer (wolny zawodnik).

Ubyli: Dawid Łyżwa (Jastrzębie), Tomasz Zaręba (Zameczek Czernica), Paweł Gryta (nie wznowił treningów).

KS ROW 1964 Rybnik II

Przybyli: Piotr Dudzik (wychowanek).

Ubyli: Robert Tlołka (Rymer Rybnik).

GKS Krupiński Suszec

Przybyli: Bartosz Wójcik (Stal Bielsko-Biała), Konrad Cieślak (Radziejów-Popielów), Łukasz Michalczuk (Baranowice), Patryk Będźkowski (Pierwszy Chwałowice).

Ubyli: Grzegorz Świenty (Górnik Radlin), Mateusz Cimała (kontuzja).

  • KLASA OKRĘGOWA

KS Rymer Rybnik

Przybyli: Jarosław Skrobacz (trener), Robert Tlołka (ROW Rybnik II), Mateusz Marcol i Dominik Pyszny (wznowili treningi), Artur Molęda (z drużyny juniorów).

Ubyli: Mirosław Szwarga (trener), Grzegorz Horubała (Granica Ruptawa).

LKS Naprzód 46 Zawada

Przybyli: Robert Żbikowski (trener), Przemysław Cieśla (Przyszłość Rogów), Jan Krupiński i Paweł Basik (Zameczek Czernica), Mateusz Buko (Naprzód Czyżowice), Kamil Zychma (Odra Centrum Wodzisław Śląski), Krzysztof Sadowski (Zryw Jastrzębie-Bzie), Szymon Kowacz (UKS Ruch Chorzów).

Ubyli: Robert Tkocz (trener), Konrad Rybak (Naprzód Syrynia), Adrian Godula (Zuch Orzepowice).

KS Polonia Marklowice

Przybyli: Mateusz Rączka (Przyszłość Rogów), Adam Polak i Bartosz Dolnik (z drużyny juniorów).

Ubyli: Piotr Guderley i Krzysztof Guderley (kontuzje).

LKS Naprzód Czyżowice

Przybyli: Dawid Jankowski (Dąb Gaszowice), Mateusz Szczotok, Patryk Goły, Mateusz Danieluk, Paweł Zdunek i Patryk Adamczyk (z drużyny juniorów).

Ubyli: Daniel Dobrowolski (Heidenauer SV), Szymon Gałecki (Pniówek Pawłowice), Sebastian Buko (Unia Racibórz), Mateusz Buko (Naprzód Zawada), Szymon Kamczyk (Wypoczynek Buków).

KS 27 Gołkowice

Przybyli: Ireneusz Gabrysiak (trener), Grzegorz Taradejna (Kończyce Małe), Dawid Radomski (Wicher Wilchwy).

Ubyli: Wojciech Pucka (trener), Paweł Ostrzołek (Granica Ruptawa II), Rafał Ciuberek (nie wznowił treningów).

LKS Gwiazda Skrzyszów

Przybyli: Wojciech Szuła (Olza Godów), Rafał Mitko (wolny zawodnik), Krzysztof Stręk (wznowił treningi).

Ubyli: Mirosław Stabla (Spójnia Zebrzydowice), Tomasz Dróżdż i Piotr Dróżdż (Inter Krostoszowice), Wojciech Malisz (nie wznowił treningów).

LKS Polonia Łaziska

Przybyli: Łukasz Nitka (Odra Centrum Wodzisław Śląski).

Ubyli: Dawid Jordan (Inter Krostoszowice).

LKS Naprzód 32 Syrynia

Przybyli: Konrad Rybak (Naprzód Zawada), Konrad Kochan (Soła Oświęcim), Krzysztof Czajka, Wojciech Donat i Bartosz Niewolski (z drużyny juniorów).

Ubyli: Marcin Dzierżęga (Brzezie).

KS Przyszłość Rogów

Przybyli: nikt.

Ubyli: Mateusz Rączka (Polonia Marklowice), Przemysław Cieśla (Naprzód Zawada), Piotr Jęczmionka (Tworków), Ireneusz Marcinkowski (nie wznowił treningów).

TS Górnik Pszów

Przybyli: Marcin Gomołka (wznowił treningi), Rafał Konieczny i Sebastian Gawlik (z drużyny juniorów).

Ubyli: Paweł Grabiec (kontuzja).

LKS Krzyżanowice

Przybyli: Tomasz Lemiesz (Naprzód Rydułtowy), Adrian Tlon (Owsiszcze), Maciej Wnęk (Górnik Radlin), Daniel Lubszczyk (Sygnały Gotartowice), Dariusz Strączek (Płomień Połomia).

Ubyli: Patryk Wita (Forteca Świerklany), Tomasz Siegmund (Płomień Połomia), Wacław Bobrzyk (APN Odra Wodzisław Śląski).

GKS Dąb Gaszowice

Przybyli: Marcin Kaczmarczyk (Szczerbice), Kamil Komoniewski (Stadion Śląski Chorzów).

Ubyli: Dawid Jankowski (Naprzód Czyżowice).

KS Naprzód Borucin

Przybyli: Artur Dudacy, Konrad Świstowski i Mateusz Nieckarz (wznowili treningi), Adam Walach i Adam Jachim (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

LKS Jedność Jejkowice

Przybyli: Michał Podolak (trener), Ireneusz Szałaciński (wolny zawodnik).

Ubyli: Filip Frydecki (trener), Piotr Byczek (Górnik Radlin), Krzysztof Piełka (Górnik Boguszowice), Krzysztof Gańczorz (Lyski).

LKS 1908 Nędza

Przybyli: Szymon Paskuda (Piast Gliwice II), Denis Sobik i Maciej Giemza (z drużyny juniorów).

Ubyli: Michał Stroka (wyjazd za granicę).

LKS Zameczek Czernica

Przybyli: Tomasz Babuchowski (trener), Artur Łaciok, Bartosz Kuciel, Patryk Krzysztoń, Radosław Kalisz, Radosław Szpiech, Paweł Sękowski, Mateusz Tuleja i Rafał Wiklak (Górnik Wesoła), Tomasz Zaręba (Granica Ruptawa), Radosław Olszyna (Odra Centrum Wodzisław Śląski), Kamil Szczerbiński (Polonia Niewiadom), Jacek Rapacki (z drużyny rezerw).

Ubyli: Wiesław Bugdoł (trener), Jan Krupiński i Paweł Basik (Naprzód Zawada), Andrzej Nowak (Zuch Orzepowice), Sebastian Łuczak (Górnik Boguszowice), Łukasz Sell (wyjazd za granicę), Remigiusz Danel, Robert Kuczmaszewski, Jakub Goraus, Damian Dziadek, Piotr Kobeszko i Michał Bąk (nie wznowili treningów).

LKS Silesia Lubomia

Przybyli: Piotr Polnik (Wypoczynek Buków), Paweł Kowol i Łukasz Smuda (wznowili treningi).

Ubyli: Patryk Knura (Płomień Kobyla).

KS Rafako Racibórz

Przybyli: Marek Pawlus (Sokół Zabrzeg).

Ubyli: Tomasz Wardęga (Tworków).

TKKF Zuch Orzepowice

Przybyli: Adrian Godula (Naprzód Zawada), Andrzej Nowak (Zameczek Czernica), Mateusz Mitręga (Pierwszy Chwałowice), Paweł Leonard (wznowił treningi).

Ubyli: Jarosław Wojaczek i Przemysław Konsek (Płomień Ochojec).

KS Naprzód Rydułtowy

Przybyli: Witold Wawrzyczek (trener), Grzegorz Stachowiak (Polonia Niewiadom), Krzysztof Śleziak i Michał Biczysko (wznowili treningi), Łukasz Pozimski, Adam Wita, Marcin Tlon, Mateusz Mazur i Łukasz Handschuh (z drużyny juniorów).

Ubyli: Dominik Pluta (trener), Tomasz Lemiesz (Krzyżanowice), Tomasz Brzoza i Karol Dzierżęga (Wicher Wilchwy), Szymon Biały (Polonia Niewiadom), Michał Gwioździk i Michał Stajer (nie wznowili treningów).


Uwaga! W przyszłym tygodniu ukaże się KARUZELA TRANSFEROWA – część 2, która zawierać będzie zmiany kadrowe drużyn grających w raciborskiej i rybnickiej A klasie.

(ak)