Sobota, 13 lipca 2024

imieniny: Irwina, Margarety, Sary

RSS

Naprzód Syrynia wygrał w Gołkowicach

17.04.2016 13:26 | 0 komentarzy | art

KS 27 Gołkowice przegrał na własnym boisku 0:1 z Naprzodem Syrynia. Goście po słabym początku rundy wiosennej chyba otrząsnęli się już z zimowego snu. W sobotę wygrali drugie spotkanie z rzędu. 

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mecz nie był atracyjnym widowiskiem dla kibiców i być nie mógł, bo na normalne rozgrywanie zawodów nie pozwala kiepska murawa boiska w Gołkowicach. Toteż widowiskowych akcji było niewiele, a obie drużyny skupiały się na uderzeniach z dystansu. Dość nieoczekiwanie lepsze wrażenie sprawiali goście. W 50. minucie wykonywali rzut wolny niemal ze środka boiska. Choć źle wykonany, to na nierównym boisku piłka dotarła do Konrada Rybaka, który z bliska wepchnął ją do siatki. 

Gospodarze kończyli mecz w osłabieniu, bo w 90. minucie za drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną boisko opuścił Wojciech Pucka. 

Gołkowice: Bąkowski, Swoboda, Pucka, Łaciok, Sajbor (46. Baranek), Pawliczek, K. Kosiba, Karasek (85. Czyż), Łaski, Bober, J. Kosiba (65. Pawłowski). Trener Ireneusz Gabrysiak. 

Syrynia: Szkuta, Paprocki, Kochan, Kozyra, Biczysko, Nowak, Dzierżęga, Bugla, Kuczera, Mandera (89. Walenko). Trener Dariusz Halszka. 

KS 27 Gołkowice - Naprzód Syrynia 0:1 (0:0)

Bramka: Rybak (50.)

Kartki: Pucka x 2 (cz.), Swoboda, Łaski, Kosiba, Pawłowski - Bugla, Paprocki. 

Skrót wideo pod linkiem: http://sport.nowiny.pl/sport/117287-skrot-meczu-ks-27-golkowice-naprzod-syrynia-wideo.html