Minimalna wygrana Rafako Racibórz [ZDJĘCIA]

24.04.2016 23:04 | 0 komentarzy | MAD

W meczu 21. kolejki klasy okręgowej piłkarze Rafako Racibórz zmierzyli się na własnym terenie ze Zrywem Radonia. Podopieczni Grzegorza Jakosza zeszli na przerwę z pewnym prowadzeniem 2:0. W drugiej połowie zamiast podwyższyć stan meczu z ostatnim zespołem ligowej tabeli, stracili bramkę przez co do ostatniego gwizdka walczyli o obroną trzech punktów. Konfrontacja zakończyła się ich minimalnym zwycięstwem 2:1.

KS Rafako Racibórz - LKS Zryw Radonia 2:1

Bramki: Marek Pawlus 4., Robert Rogalski 45. - Damian Różański 60.

KS Rafako Racibórz: Grzegorz Wytrzymały, Łukasz Ekiert, Grzegorz Jakosz, Michał Koczor, Damian Mazurek, Patryk Moneta (60. Szymon Dancewicz), Marek Pawlus (60. Łukasz Haras), Łukasz Pikuła (88. Damian Gawryluk), Robert Rogalski, Grzegorz Wojda (69. Bartosz Żagiel), Łukasz Zajda.

Rezerwowi: Kamil Morcinek, Szymon Dancewicz, Damian Gawryluk, Łukasz Haras, Tomasz Haras, Marcin Puzio, Bartosz Żagiel

Trener: Grzegorz Jakosz

LKS Zryw Radonia: Marcin Musioł, Marcin Burda, Daniel Kalka, Klaudiusz Kałuża, Dariusz Kokoszka, Marek Kokoszka, Mateusz Kokoszka (58. Daniel Schyma), Mateusz Musiałek, Damian Różański, Robert Smolarz, Damian Zuber (78. Marek Klawikowski)

Rezerwowi: Mateusz Kałuża, Marek Klawikowski, Daniel Schyma

Trener: Mieczysław Agafon

Żółta kartka: Łukasz Haras (Rafako) - Daniel Kalka, Mateusz Musiałek, Marcin Burda (Zryw)