Podział punktów w meczu Lysek z Adamowicami

28.05.2016 22:18 | 0 komentarzy | ACH

W sobotnie popołudnie na boisku w Lyskach do walki stanął wicelider  rozgrywek  B klasy, miejscowy LKS Lyski  ich sąsiad zza miedzy, LKS Adamowice.

Gospodarzom wystarczyło niespełna 10 minut gry, aby objąć swoje pierwsze prowadzenie w meczu. Spotkanie otworzył celnym strzałem Grzegorz Pytlik. Na przerwę podopieczni trenera Damiana Cicheckiego schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. Drugą odsłonę meczu do udanych może uznać drużyna z Adamowic. W 53 minucie spotkania swoją pierwszą bramkę w meczu strzelił Rafał Wita. Kilka chwil później na prowadzenie znowu wyszli gospodarze z Lysek, za sprawą Bronisława Kłoska. Po pięciu minutach pięknym, a co najważniejsze dla drużyny z Adamowic, celnym strzałem po raz kolejny popisał się Rafał Wita, jednocześnie ustalając wynik meczu na 2:2 i dając swojej drużynie ważny jeden punkt.

LKS Lyski- LKS Adamowice 2:2 (1:0)

Grzegorz Pytlik 9., Bronisław Kłosek 60. - Rafał Wita 53. i 65.

Żółta kartka: Jacek Kogut 51. ( LKS Lyski)

Sędziowali: Jerzy Małys, Robert Wala, Paweł Grabiec ( KS Racibórz)

LKS Lyski: Kamil Filusz, Krzysztof Janoszek, Szymon Przygoda, Jacek Kogut, Sebastian Urbaś, Bronisław Kłosek, Kamil Gawlyta, Łukasz Kuczera, Daniel Mrozek, Dawid Nieszporek (84. Paweł Zalesiński), Grzegorz Pytlik (75. Mateusz Janus) oraz Piotr Skowronek, Michał Wieczorek. Trener: Damian Cichecki, obsługa medyczna: Mateusz Kuczera, kierownik drużyny: Stanisław Kuczera.

LKS Adamowice: Dawid Urbaniec, Karol Frank, Robert Czogała, Paweł Grzybek, Marcin Frank, Paweł Hajok, Sebastian Kokot, Sławomir Rostek, Rafał Wita, Sebastian Zientek ( 93. Mateusz Wardęga) , Krzysztof Kręcichwost oraz Szymon Teodorowicz, Bartosz Pytzyk, Grzegorz Klima. Trener: Adam Grzybek, obsługa medyczna Sylwia Naumowicz, kierownik drużyny: Mirosław Piela.