Rudy wracają do "okręgówki" [ZDJĘCIA, WIDEO]

05.06.2016 21:47 | 9 komentarzy | ACH

W niedzielne, deszczowe popołudnie na "Buk arenie" zmierzył się wicelider raciborskiej A klasy, miejscowy LKS Buk Rudy i zespół Czarnych Gorzyc zajmujący miejsce o jedno oczko niżej.

Materiał wideo:

Już w pierwszej minucie spotkania "rudzki Buk" mógł objąć prowadzenie, a to za sprawą podyktowanego rzutu karnego przez głównego arbitra. Szansa ta nie została wykorzystana przez gospodarzy, gdyż Mateusz Procek trafił w poprzeczkę. Parę chwil później, bo już w 7 minucie meczu bramkę zdobył Jakub Kazaniecki i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Do przerwy wynik spotkania nie uległ zmianie. Druga połowa to okres bezbarwnej gry obu drużyn. Zespoły nie stwarzały sobie sytuacji podbramkowych, gra toczyła się w środkowej strefie boiska. Mecz ponownie ożywił się w końcówce spotkania. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry Mariusz Wala wyrównał wynik meczu. Nie minęły dwie minuty a podopieczni Beniamina Miery ponownie wyszli na prowadzenie, za sprawą pięknego strzału Daniela Dudy. Mecz zakończył się wynikiem 2:1, a LKS Buk Rudy po roku przerwy wraca do ligi okręgowej.

LKS "Buk" Rudy- LKS "Czarni" Gorzyce 2:1 (1:0)

Jakub Kazaniecki 7., Daniel Duda 93.-Mariusz Wala 91.

Żółte kartki: Daniel Burzyński 10., Krzysztof Warło 93. (obaj LKS "Czarni" Gorzyce), Artur Bębenek 57., Marcin Bok 59., Dawid Towarnicki 76., Adam Bok 93. (wszyscy LKS Buk Rudy)

Sędziowali: Dariusz Kowacz, Sebastian Stopa, Wacław Błaszczok (KS Racibórz)

LKS "Buk" Rudy: Ryszard Morgała, Marin Bok, Artur Bębenek, Łukasz Moric, Łukasz Wenglorz, Mateusz Procek, Michał Wilczek (70. Adam Bok), Przemysław Humski (87. Daniel Duda), Adam Tworuszka (80. Patrycjusz Salamendra), Mariusz Wanglorz, Jakub Kazaniecki (67. Dawid Towarnicki) oraz Szymon Krzyżanowski, Oliwer Miera oraz Beniamin Miera. Trener: Beniamin Miera, obsługa medyczna: Henryk Bok, kierownik drużyny: Piotr Tworuszka.

LKS "Czarni" Gorzyce: Tomasz Paloc, Grzegorz Łukasik, Kamil Chromik (62. Szymon Panic), Krzysztof Warło, Rafał Wala, Witold Lamczyk, Dawid Siedlaczek (80. Mariusz Wala), Daniel Durka, Kamil Oślizło, Marek Mnich, Daniel Burzyński orz Kamil Pałyga, Rafał Pietrzyk, Patryk Zakrzewski, Mariusz Pałaczek. Trener: Tomasz Cielusek, obsługa medyczna: Jacek Jezusek, kierownik drużyny: Marian Szulik.