imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Lider z Tworkowa zdobywa kolejne punkty

12.06.2016 12:30 | 0 komentarzy | ACH

W sobotnie popołudnie na boisku w Rudach zmierzył się lider i wicelider raciborskiej A klasy. Obie drużyny już wcześniej zapewniły sobie awans do ligi okręgowej.

W pierwszej połowie meczu obie drużyny miały swoje szanse na zdobycie bramki. Spotkanie otworzył w 20 minucie Paweł Skowyra, dając swojej drużynie jednobramkowe prowadzenie. Do przerwy wynik meczu nie uległ zmianie. Druga odsłona meczu to zauważalna przewaga drużyny gości. Prowadzenie podwyższył na 0:2 w 62 minucie spotkania Piotr Złoty, a po niespełna dziesięciu minutach wynik meczu na 0:3 ustalił kapitan ekipy z Tworkowa, Edward Kowalczyk.

LKS Buk Rudy- LKS Tworków 0:3 (0:1)

Paweł Skowyra 20., Piotr Złoty 62., Edward Kowalczyk 71.

Żółte kartki: Denis Kustos 41. i 90., Roman Bindacz 45., Piotr Jęczmionka 47., Tomasz Wardęga 80. (wszyscy LKS Tworków), Przemysław Humski 45., Michał Wilczek 46. (obaj LKS Buk Rudy)

Czerwina kartka: Denis Kustos 90. ( LKS Tworków)

Sędziowali: Antoni Krybus, Marcin Bednarz, Benedykt Gomułka (KS Racibórz)

LKS Buk Rudy: Szymon Krzyżanowski, Artur Bębenek, Łukasz Moric, Adam Bok (60. Patryk Hamiga), Michał Wilczek, Przemysław Humski, Łukasz Wenglorz, Mateusz Procek, Mariusz Wanglorz (65. Mikołaj Okulicki), Adam Tworuszka, Jakub Kazaniecki oraz Ryszard Morgała, Beniamin Miera. Trener: Beniamin Miera, obsługa medyczna: Henryk Bok, kierownik drużyny: Piotr Tworuszka.

LKS Tworków: Roman Bindacz, Tomasz Wardęga, Andrzej Miensopust, Edward Kowalczyk, Wojciech Podolak, Piotr Jęczmionka, Szymon Grud (61. Adrian Studniczek), Dominik Groński (73. Artur Krzyżok), Dennis Kustos, Piotr Złoty, Paweł Skowyra oraz Marek Świerzewski, Adam Jachimowicz, Piotr Wieder, Michał Latoń. Trener: Adam Jachimowicz, II trener: Edward Kowalczyk, masażysta: Daniel Huptaś, kierownik drużyny: Dawid Gawlina.