Czwartek, 2 grudnia 2021

imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała

RSS

TRAMPKARZE i MŁODZIKI – wyniki i tabele końcowe

18.06.2016 22:14 | 0 komentarzy | (ak)

Młodzi piłkarze zakończyli sezon 2015/2016. Tytuły mistrzowskie w kilku ostatnich grupach zdobyły ekipy: LKS Forteca Świerklany, UKS Ruptawa, KS Płomień Czuchów oraz RKP ROW Rybnik. Zapraszamy do lektury.

TRAMPKARZE i MŁODZIKI – wyniki i tabele końcowe
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Trampkarze – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki XIV kolejki (17/18.06.2016)

  • Rój – Tworków 4:1 (0:1)
  • Świerklany – Czyżowice 3:7 (0:2)
  • Chwałowice – Rydułtowy 5:2 (4:2)
  • Czerwionka – Forteca Świerklany 3:5 (1:2)

Uwaga! Wydział Gier zweryfikował przerwany mecz: Forteca Świerklany – Czyżowice 2:0, jako walkower 3:0 dla gospodarzy.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Forteca Świerklany143949:9
2.Chwałowice143445:11
3.Czerwionka142751:29
4.Czyżowice142449:50
5.Rój141521:47
6.Tworków141528:44
7.Rydułtowy141027:41
8.Świerklany14319:58

Trampkarze – grupa A (Podokręg Racibórz)

Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 04.06.2016 roku.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Lubomia102553:23
2.Unia Racibórz101956:55
3.Pszów101548:54
4.Nędza101532:24
5.Krzanowice101126:24
6.Kuźnia Raciborska10124:59

Trampkarze – grupa B (Podokręg Racibórz)

Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 04.06.2016 roku.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Turza Śląska103059:10
2.Gorzyce101736:24
3.Rudy101634:18
4.Pawłów101235:23
5.Lyski101128:30
6.Krzyżanowice1004:91

Trampkarze – grupa C (Podokręg Racibórz)

Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 05.06.2016 roku.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czernica82454:18
2.Kokoszyce81880:16
3.Grzegorzowice8932:41
4.Zabełków8936:54
5.Cyprzanów8011:84

Trampkarze – grupa A (Podokręg Rybnik)

Wyniki XIV kolejki (18.06.2016)

  • Rymer Rybnik – Ochojec 4:4 (2:2)
  • Szczerbice – Baranowice 13:0 (5:0)
  • Marklowice – Moszczenica 1:3 (0:2)
  • Ruptawa – pauza

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ruptawa122759:25
2.Szczerbice122660:30
3.Moszczenica122336:21
4.Rymer Rybnik122035:35
5.Ochojec121828:28
6.Baranowice12417:67
7.Marklowice12318:47

Trampkarze – grupa B (Podokręg Rybnik)

Wyniki XIV kolejki (18.06.2016)

  • Gołkowice – Szczejkowice 5:4 (2:1)
  • Niewiadom – Stanowice 10:2 (2:2)
  • Grabownia-Golejów – Jankowice 3:1 (2:1)
  • Szeroka – pauza

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Gołkowice122771:26
2.Szeroka122357:33
3.Jankowice122246:28
4.Niewiadom121840:40
5.Szczejkowice121632:38
6.Grabownia-Golejów121335:41
7.Stanowice12412:87

Trampkarze młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki XIV kolejki (15/18.06.2016)

  • Ikar Racibórz – Jejkowice 0:2 (0:1)
  • Czuchów – Dębieńsko 2:2 (1:1)
  • Książenice – Radziejów-Popielów 4:4 (1:3)
  • Wilchwy – pauza

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czuchów123066:19
2.Jejkowice122021:18
3.Ikar Racibórz122033:23
4.Radziejów-Popielów121438:47
5.Dębieńsko121216:17
6.Książenice121134:48
7.Wilchwy12612:48

Młodziki – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki XIV kolejki (18.06.2016)

  • Gorzyce – Radlin 1:3 (0:2)
  • Rydułtowy – Jedłownik 5:1 (4:0)
  • RKP Rybnik – Tworków 3:0 (1:0)
  • Forteca Świerklany – Żory 7:2 (2:0)

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.RKP Rybnik143757:11
2.Forteca Świerklany143248:23
3.Jedłownik142342:35
4.Tworków142235:29
5.Żory141835:30
6.Radlin141435:50
7.Rydułtowy141425:46
8.Gorzyce14120:73

Młodziki – grupa A (Podokręg Racibórz)

Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 10.06.2016 roku.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Gracz Lyski143440:16
2.Czyżowice143486:43
3.Rogów I142636:28
4.Nędza141936:39
5.Borucin141650:56
6.Unia Racibórz141540:53
7.Czernica141331:52
8.Turza Śląska14647:79

Młodziki – grupa B (Podokręg Racibórz)

Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 10.06.2016 roku.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Pietrowice Wielkie102737:7
2.Kokoszyce101617:14
3.Krzyżkowice101613:14
4.Lubomia101324:19
5.Rudnik10913:26
6.Gaszowice10511:35

Młodziki – grupa C (Podokręg Racibórz)

Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 10.06.2016 roku.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rogów II102338:12
2.Górki Śląskie102251:19
3.Zawada101928:15
4.Studzienna101333:29
5.Nieboczowy10514:44
6.Markowice10412:57

Młodziki – grupa A (Podokręg Rybnik)

Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 12.06.2016 roku.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.MKP Odra Wodzisław Śl.101822:16
2.Chwałowice101722:19
3.Bełk101621:15
4.Rymer Rybnik I101416:19
5.Czerwionka101326:27
6.Rój10815:26

Młodziki – grupa B1 (Podokręg Rybnik)

Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 12.06.2016 roku.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.RKP Rybnik102431:12
2.Świerklany102129:15
3.Gołkowice101618:15
4.Skrzyszów101016:20
5.Forteca Świerklany101016:23
6.Jankowice10414:39

Młodziki – grupa B2 (Podokręg Rybnik)

Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 12.06.2016 roku.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rymer Rybnik II81938:12
2.Jastrzębie-Bzie81320:16
3.Orzepowice81313:21
4.Boguszowice8919:17
5.Mszana836:30

Młodziki młodsze – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 11.06.2016 roku.

Uwaga! Wydział Gier zweryfikował nierozegrany mecz: Rydułtowy – Żory, jako walkower 3:0 dla gospodarzy.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.RKP Rybnik82034:2
2.Jastrzębie81624:5
3.Unia Racibórz8915:32
4.Rydułtowy8710:18
5.Żory848:34

Młodziki młodsze – grupa A (Podokręg Rybnik)

Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 11.06.2016 roku.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Moszczenica102548:7
2.Jedłownik102230:13
3.Marklowice102240:16
4.Bełk101318:13
5.Szeroka10623:43
6.Szczerbice1008:75

Młodziki młodsze – grupa B (Podokręg Rybnik)

Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 11.06.2016 roku.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jejkowice81834:14
2.Winners Gołkowice81720:11
3.Wilchwy81240:12
4.Ochojec8924:23
5.Niewiadom802:60