Kto wygrał mecz? Polska! Głośny doping w raciborskiej strefie kibica [ZDJĘCIA]

25.06.2016 17:07 | 2 komentarze | MAD

Reprezentacja Polski wygrała po rzutach karnych w 1/8 fazy pucharowej Euro 2016 ze Szwajcaria. Podopiecznym Adama Nawałki przez ponad dwie godziny kibicowali także raciborzanie, którzy zebrali się dziś w strefie kibica na rynku.

Pierwsza połowa należała do reprezentacji Polski. Od 39. minuty wygrywaliśmy 1:0 po golu Kuby Błaszczykowskiego. Osiem minut przed końcem spotkania perfekcyjnym strzałem z przewrotki stan gry wyrównał Xherdan Shagiri. Triumfatora meczu wyłoniły dopiero rzuty karne, w których piłkarze Nawałki okazali się bezbłędni.

Historyczny triumf daje naszej reprezentacji awans do ćwierćfinału. 30 czerwca w Marsylii polska drużyna powalczy o półfinał ze zwycięzcą pojedynku Chorwacja-Portugalia, który już dziś o godzinie 21:00.