Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

KS ROW Rybnik przegrywa z beniaminkiem II ligi

06.07.2016 19:33 | 0 komentarzy | KP

W rozegranym w Kamieniu meczu sparingowym, KS ROW 1964 Rybnik przegrał z Odrą Opole 0 do 1. Jedynego gola zdobył w 60. minucie Dawid Wolny.

KS ROW 1964 Rybnik - Odra Opole 0:1 (0:0)

bramka: Dawid Wolny 60.

KS ROW 1964 Rybnik: I połowa: Daniel Kajzer - Jan Janik, Witold Cichy, Tomasz Balul, Piotr Groborz, Robert Tkocz, Szymon Jary, Bartosz Slisz, Sebastian Siwek, zawodnik testowany, Marek Gładkowski. II połowa: Adam Makuchowski - Paweł Jaroszewski, Piotr Dudzik, Kamil Spratek, Mariusz Muszalik, Radosław Dzierbicki, Dawid Drozdowski, Damian Koleczko oraz zawodnicy testowani.

Odra Opole: I połowa: Damian Ziarko (31. Grzegorz Kleemann) - Bartłomiej Kolanko, Szymon Przystalski, Mateusz Peroński, Mateusz Gancarczyk, Damian Ałdaś, Waldemar Gancarczyk, Adrian Krysian, Łukasz Staroń, Michał Sypek, Mateusz Marzec. II połowa: Grzegorz Kleemann (61. Tobiasz Weinzettel) - Rafał Brusiło, Aleksander Kowalski, Mateusz Bodzioch, Łukasz Winiarczyk, Tomasz Wepa, Marcin Niemczyk, Dawid Wolny, Przemysław Brychlik, Bartosz Sobczyński, Robert Trznadel.

Wkrótce wideo ze skrótem meczu.

Dodajmy, że w najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim przy ul. Gliwickiej podopieczni trenera Dietmara Brehmera rozegrają kolejny mecz sparingowy. Tym razem ich przeciwnikiem będzie Rekord Bielsko-Biała. Początek spotkania o godzinie 11:00.