Poniedziałek, 16 września 2024

imieniny: Edyty, Kornela, Kamili

Podział punktów w derbowym meczu trampkarzy [ZDJĘCIA]

03.09.2016 14:39 | 0 komentarzy | ACH

W sobotnie przedpołudnie na boisku w Kuźni Raciborskiej miały miejsce gminne derby. Pojedynek między drużyną trampkarzy z Kuźni Raciborskiej a zespołem z Rud zakończył się remisem.

Mecz na dobre jeszcze się nie rozpoczął a goście już objęli prowadzenie. Po indywidualnej akcji bramkę zdobył Mateusz Zieleń w drugiej minucie spotkania. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Druga odsłona spotkania rozpoczęła się podobnie do pierwszej. Szybkie zawiązanie akcji i Olaf Foit podwyższa wynik na 0:2. Chwila dekoncentracji w drużynie gości i zespół Stali doprowadza do remisu. W 45. minucie bramkę zdobył Adam Bukański, a minutę później wynik meczu ustalił Marcin Janik. Podczas meczu obowiązywał system wielozmianowy.

KS Stal Kuźnia Raciborska- LKS Buk Rudy 2:2 (0:1)

Adam Bukański 45., Marcin Janik 46.- Mateusz Zieleń 2., Olaf Foit 39.

Sędziował: Tomasz Piwowarczyk (KS Racibórz)

KS Stal Kuźnia Raciborska: Kacper Cichocki, Mateusz Kurij, Oliwer Piechula, Sebastian Ernst, Krzysztof Gawrów, Andrzej Szczypka, Marcin Janik, Adam Bukański, Miłosz Puzio, Kacper Rybczyński, Piotr Czyszczoń oraz Dawid Jarusik, Roman Podolec, Aleksander Janosz, Mateusz Rakoczy, Adam Małkowski. Trener: Łukasz Żak, obsługa medyczna: Łukasz Żak

LKS Buk Rudy: Paweł Kubik, Dawid Hamiga, Kamil Raczyński, Jakub Jureczko, Olaf Foit, Filip Piontek, Oliwier Niemiec, Oskar gryczka, Dominik Porąbka, Mateusz Zielień, Nicola Roter oraz Filip Uchyła, Julia Salamendra, marek Dobrowolski. Opiekun drużyny: Oliwer Miera, obsługa medyczna: Oliwer Miera.