Pucharowe potyczki w Nędzy. Gaszowicki Dąb dalej w grze [ZDJĘCIA]

07.09.2016 22:00 | 0 komentarzy | ACH

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z środowego meczu miedzy LKS 1908 Nędza a GKS Dąb Gaszowice, który został rozegrany w ramach Pucharu Polski podokręgu Racibórz. Goście pokonali podopiecznych Marka Hanzela 2:5.

Bez zaskoczenia trenerzy obu drużyn oszczędzili w tym meczu podstawowych graczy, natomiast dali szansę pokazania swoich możliwości innym zawodnikom. Drużynie z Gaszowic wystarczyły pierwsze 45 minut, aby praktycznie rozstrzygnąć spotkanie. W 10. minucie na prowadzenie wyprowadził swój zespół, kapitan drużyny gości, Paweł Wieczorek, który następnie po dwóch minutach podwyższył wynik na 0:2. Nie minęło kolejne dziesięć minut gry a na tablicy wyników widniało już 0:3. Bramkę w 20. minucie zdobył Dominik Pyszny. W pierwszej odsłonie meczu na listę strzelców wpisał się jeszcze w 32. minucie Jakub Gnyp. Druga połowa meczu zaczęła się dla gospodarzy znacznie lepiej. W 52. minucie spotkania bramkę strzelił Mariusz Frydryk, który w 86. minucie ponownie popisał się celnym strzałem. Na odpowiedź zespołu z Gaszowic nie trzeba było długo czekać i minutę przed końcowym gwizdkiem po raz trzeci w tym meczu bramkę zdobył Paweł Wieczorek, jednocześnie ustalając wynik spotkania na 2:5.

LKS 1908 Nędza- GKS Dąb Gaszowice 2:5 (0:4)

Mariusz Frydryk 52., 86. -Paweł Wieczorek 10.,12. i 89., Dominik Pyszny 20., Jakub Gnyp 32.

Żółta kartka: Denis Sobik 47. (LKS 1908 Nędza)

Sędziowali: Stanisław Wieczorek, Antoni Krybus, Andrzej Knura (KS Racibórz)

LKS 1908 Nędza: Radosław Woźniak, Maciej Giemza, Filip Erynkwajt, Łukasz Sombrowski (46. Mateusz Skwirut), Tomasz Piwowarczyk, Nathan Przybyła (70. Tomasz Czerny), Mateusz Rudek, Denis Sobik, Adam Baron, Michał Grzesik, Mariusz Frydryk oraz Adrian Cichecki, Mykola Kozub. Trener: Marek Hanzel, kierownik drużyny: Rafał Gwóźdź.

GKS Dąb Gaszowice: Robert Tlołka, Łukasz Michalski, Szymon Jezierski (46. Krzysztof Sikora), Maciej Sachs, Dominik Słaby (46. Jakub Słaby), Marek Tomas (Przemysław Kośmider), Jakub Gnyp, Patryk Porwoł, Krzysztof Szewczyk (46. Jarosław Pawelec), Dominik Pyszny, Paweł Wieczorek oraz Rafał Niedziela, Tomasz Reguła, Beniamin Pyszny. Trener: Zdzisław Marszolik, kierownik drużyny: Tomasz Salwiczek.