imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Piłkarki TS ROW Rybnik gromią Gwarka [ZDJĘCIA]

10.09.2016 20:01 | 0 komentarzy | pm

Drugi mecz z rzędu zawodniczki z Rybnika wbiły rywalkom kilkanaście bramek.

Po efektownej wygranej piłkarek TS ROW w Skoczowie, gdzie podopieczne Remigiusza Danela zaaplikowały swoim rywalkom aż 18 bramek, kibice rybnickiej drużyny zastanawiali się, czy taki wynik uda się powtórzyć na boisku w Kamieniu, gdzie o ligowe punkty grają zawodniczki TS ROW. Piłkarki szybo rozwiały wszelkie wątpliwości i w meczu z Gwarkiem Ornontowice strzelanie rozpoczęły już w 3. minucie, i nie zatrzymywały się aż do ostatniej minuty. Ostatecznie udało im się pokonać bramkarkę rywali 16 razy. Po trzech ligowych kolejkach TS ROW ma komplet punktów i bilans bramkowy 37:0!

W najbliższą środę rybniczanki zagrają mecz w ramach pucharu Polski. Wtedy zmierzą się z drużyną z Żywca. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, ponieważ rywal ma przyjechać w ektraklasowym składzie. Początek spotkania o godz. 16.30 w Kamieniu.

TS ROW Rybnik – Gwarek Ornontowice 16:0 (9:0)

Bramki: Sobkowicz (3., 32., 37., 39., 40., 62.), Mihaldova (13., 20.), Sykorova (35., 44., 58.), Tlałka (38.), Botor (68., 80.), Konkol (77., 80.)

TS ROW: Dorota Młynarczyk (63. Sabina Cielanga), Edyta Botor, Daria Pluta (70. Wanessa Milkowska), Aleksandra Lizoń (48. Anna Konkol), Angelika Tlałka, Martyna Guzik, Aneta Szymanowska (51. Marta Kamińska), Maria Mihaldova, Magdalena Wójcik (41. Liwia Garcarczyk), Agata Sobkowicz (70. Weronika Parzych), Dominika Sykorova (62. Zuzanna Dobosz).