Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Gaszowicki Dąb idzie jak burza

18.09.2016 21:27 | 1 komentarz | ACH

W szóstej kolejce katowickiej, drugiej grupy ligi okręgowej tegoroczny beniaminek LKS Buk Rudy podejmował na własnym terenie lidera "GKS Dąb Gaszowice. Goście wywieźli komplet punktów, pokonując gospodarzy 0:5.

Drużyną dominującą w tym spotkaniu był zespół gości. Od pierwszego do ostatniego gwizdka na placu gry była widoczna przewaga drużyny z Gaszowic. Wynik meczu w 12. minucie otworzył kapitan przyjezdnych, Grzegorz Brózda. Cztery minuty później wynik spotkania podwyższył Dominik Pyszny. W pierwszej odsłonie meczu ponownie na listę strzelców zapisał się w 34. minucie Dominik Pyszny. Na dwie minuty przed zakończeniem pierwszej części spotkania Grzegorz Brózda podwyższył prowadzenie swojej drużyny na 0:4. Druga odsłona meczu to dalsza zdecydowana dominacja zespołu z Gaszowic. W 58. minucie po raz trzeci bramkę zdobył Dominik Pyszny. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie pomimo tego, że podopieczni trenera Zdzisława Marszolika stwarzali sobie wiele okazji na podwyższenie prowadzenia.

LKS Buk Rudy- GKS Dąb Gaszowice 0:5 (0:4)

Grzegorz Brózda 12., 43., Dominik Pyszny 16., 34., 58.

Żółtka kartka: Adam Bok 82. (LKS Buk Rudy)

Sędziowali: Adrian Markiewicz, Mateusz Bielawski, Robert Reguła (KS Katowice)

LKS Buk Rudy: Ryszard Morgała, Patryk Oczko (61. Daniel Duda), Artur Bębenek, Łukasz Moric, Łukasz Wenglorz (73. Mikołaj Okulicki), Mario Jendryka, Michał Wilczek, Przemysław Humski, Adam Tworuszka, Adam Bok (86. Beniamin Miera), Jakub Kazaniecki oraz Szymon Krzyżanowski. Trener: Beniamin Miera, obsługa medyczna: Henryk Bok, kierownik drużyny: Piotr Tworuszka.

GKS Dąb Gaszowice: Rafał Niedziela, Łukasz Michalski, Maciej Sachs (50. , Jakub Gnyp,), Krzysztof Sikora, Dominik Słaby, Tomasz Reguła, Jakub Słaby, Dominik Pyszny (70. Mariusz Kraśniewski), Krzysztof Szewczyk (58. Jarosław Pawelec), Beniamin Pyszny, Grzegorz Brózda (72. Paweł Wieczorek) oraz Robert Tlołka, Przemysław Kośmider, Patryk Porwoł. Trener: Zdzisław Marszolik, kierownik drużyny: Tomasz Salwiczek.