Odra rozbiła się o Fortecę [FOTO]

19.09.2016 10:00 | 3 komentarze | art, kozz

Forteca Świerklany pokonała 3:0 Odrę Wodzisław. Bramki dla gospodarzy strzelali Mateusz Więcek, Karol Mrowiec i Tomasz Zmuda.

Losy spotkania rozstrzygnęły się po przerwie. W 60. minucie prowadzenie Fortecy dał gol Więcka. 7 minut później podwyższył Mrowiec, a w 70. minucie wynik spotkania po uderzeniu z rzutu karnego ustalił Zmuda. Dla Fortecy były to drugie zwycięstwo w sezonie. Dla Odry druga porażka w bieżących rozgrywkach.

Forteca: Byczek, Getler, Jóźwiak (86. Kozik), Mrowiec (71. Urbański), Pająk, Pękała (80. Maciończyk), Sudoł, Wiącek, Wita, Zimoń, Zmuda. Trener: Galikowski Mateusz.

Odra: Tomiuk, Gać (70. Bugla), Przydatek, Okrutny, Sadlak, Szydlik, Sadowski (69. Cąkała), Sell, Czogalik (52. Tarka), Górnicki (83. Ślesiński), Krótki. Trener: Włoka Tomasz.

Forteca Świerklany - Odra Wodzisław 3:0 (0:0)

Bramki: Więcek (60.), Mrowiec (67.), Zmuda (70. k)