Poniedziałek, 29 maja 2023

imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

RSS

Kadeci AZS Rafako przegrali z Czechami z Ostrawy [FOTO]

30.09.2016 21:45 | 0 komentarzy | kozz

W piątek w sali Gimnazjum nr 3 w Raciborzu rozegrano mecz w ramach Mistrzostw Śląska Kadetów (rocznik 2000 i młodsi). W tych rozgrywkach gościnnie grają drużyny z Czech (Ostrava i Frydek Mistek). Dziś AZS przegrał z Ostrawą 0:3.

Kadeci AZS Rafako przegrali z Czechami z Ostrawy [FOTO]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

KS AZS Rafako Racibórz - VK Ostrava 0:3 (22:25, 19:25, 22:25)

Rafako: Daniel Nadskakulski, Jakub Gądek, Mateusz Sokolik, Marek Rzytki, Jakub Besz, Szymon Gołuchowski, Patryk Polak, Maciej Cofała, Beniamin Bartoszewski, Wojciech Rybiński, Maciej Nowodworski

Marcin Polowczyk, trener AZS: Mecz nie ułożył się po naszej myśli, każdy set drużyna z Ostravy zaczynała kilkupunktową przewagą przez nasz brak koncentracji. Cały mecz goniliśmy wynik i niestety w żadnym secie nie udało się pokonać przeciwnika, choć było blisko i na pewno szkoda tego spotkania. Zabrakło siły w ataku i bloku. Czesi grali prostą i skuteczną siatkówkę głównie przez lewy atak. Jest to bardzo równa drużyna bez słabych punktów, a wszyscy zawodnicy mają dobre warunki fizyczne po około 190cm wzrostu. Nasza drużyna jest bardziej zróżnicowana pod względem wzrostu ale kilku zawodników mamy zdecydowanie wyższych i to oni powinni stanowić o sile ofensywnej drużyny. W tym spotkaniu tego zabrakło ale liczę, że następne mecze będą lepsze. Ostatni mecz wygraliśmy w Jastrzębiu-Zdroju 3:2 po bardzo zaciętym spotkaniu i bardzo chcieliśmy wygrać również dzisiaj.

Kolejne spotkanie KS AZS Rafako Racibórz we wtorek 4 października o godz. 16.00 w sali Gimnazjum nr 3 z SK JSW Górnikiem Radlin.