Wtorek, 6 czerwca 2023

imieniny: Dominiki, Norberta, Laurentego

RSS

Lider z Gaszowic lepszy do Rymera Rybnik [FOTO]

02.10.2016 15:52 | 0 komentarzy | pm

Faworyzowany Dąb dopiero po przerwie udowodnił swoją wyższość. 

Lider z Gaszowic lepszy do Rymera Rybnik [FOTO]
Fot. Paweł Wengerski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dąb Gaszowice, który w pierwszych siedmiu meczach walki o mistrzostwo ligi okręgowej, grupy II – nie stracił jeszcze żadnego punktu, pojechał na mecz do Niedobczyc, gdzie zmierzył się z Rymerem. Dość niespodziewanie w pierwszej połowie podopiecznym Zdzisława Marszolika nie udało się pokonać Michała Łagody. To zmieniło się po przerwie. Najpierw do siatki trafił Dominik Pyszny, wykorzystując dokładne podanie od Tomasza Reguły. Na 2:0 wynik podwyższył Grzegorz Brózda, a wynik spotkania ustalił – jeden z najlepszych na boisku – Tomasz Reguła. Wśród gospodarzy na wyróżnienie zasługuje bramkarz, który uchronił Rymera przed wyższą porażką.
Dąb umocnił się na pozycji lidera i kontynuuje imponującą serię zwycięstw. Rymer, po tej porażce, osunął się w tabeli na miejsce 12. W następnej kolejce Gaszowice podejmą na swoim boisku zespół z Nędzy, natomiast Rymer pojedzie do Pyskowic. 

Rymer Rybnik – Dąb Gaszowice 0:3 (0:0)

Bramki: Dominik Pyszny (58.), Grzegorz Brózda (62.), Tomasz Reguła (72.)

Rymer: Michał Łagoda, Marcin Moskal, Piotr Bednorz, Krzysztof Sierny, Mateusz Marcol, Jakub Czarnecki, Mateusz Ciepły (65. Artur Molenda), Remigiusz Ciepły (75. Błażej Pyszny), Krzysztof Polonius (50. Szymon Rożek), Mateusz Myler, Łukasz Herok. Rezerwa: Tymoteusz Woźniak. Trener: Wiesław Bugdoł.

Dąb: Rafał Niedziela, Mariusz Kraśniewski, Szymon Jezierski, Krzysztof Sikora, Jakub Słaby (88. Łukasz Michalski), Tomasz Reguła, Jakub Gnyp (81. Przemysław Kośmider), Dominik Pyszny (75. Paweł Wieczorek), Jarosław Pawelec (62. Krzysztof Szewczyk), Beniamin Pyszny, Grzegorz Brózda. Rezerwa: Robert Tlołka, Maciej Sachs, Marek Tomas. Trener: Zdzisław Marszolik.