imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

Wychowankowie MOW Rudy pierwsi w sztafecie

25.10.2016 08:03 | 0 komentarzy | kozz

Kolejny ogromny sukces Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rudach.

22 października drużyna w składzie: Adrian Szwedka, Dawid Nowak, Patryk Franz, Szymon Stasica i Marcel Nakonieczny brała udział w XIV Ogólnopolskim Sztafetowym Biegu Przełajowym z okazji Święta Odzyskania Niepodległości organizowanym przez MOW w Krupskim Młynie.

Zawody odbyły się na dystansie 4x1600m. W imprezie uczestniczyło siedem ekip z całej Polski. W kategorii drużynowej MOW zajął pierwszą lokatę, pokonując bardzo mocnych rywali z Włocławka i Mszany Dolnej. Po zakończeniu biegów drużynowych odbył się bieg indywidualny. Na linii startu ustawiło się 22 zawodników, którzy do pokonania mieli tą samą trasę. Wychowanek MOW - Dawid Nowak okazał się bezkonkurencyjny i zajął I miejsce, Adrian Szwedka zajął IV miejsce a Marcel Nakonieczny był VI. Drużynę przygotował i poprowadził nauczyciel wychowania fizycznego Kacper Kubiczak.