Czwartek, 19 września 2024

imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Mickiewicz dobił Ofensywę po przerwie [FOTO]

26.10.2016 19:51 | 0 komentarzy | kozz

Koszykarze Ofensywy Racibórz prowadzeni przez trenera Arkadiusza Galdię przegrali w środę w Arenie Rafako z KKS Mickiewicz Katowice w ramach rozgrywek do lat 18.

Roman Jędrzejczak był drugim najlepszym punktującym w drużynie Ofensywy.

Mecz był wyrównany do przez pierwsze dwie kwarty. Koszykarze Ofensywy nie odstawali od wyżej notowanego rywala. Problem zaczął się po przerwie, w trzeciej kwarcie, gdy Mickiewicz złapał kilkupunktową przewagę. Na domiar złego kontuzji nabawił się świetnie dysponowany Oskar Szkurłat. Raciborzanie regularnie zaczęli popełniać błędy w obronie przez co tracili do rywala coraz większą ilość punktów. Ostatecznie Ofensywa przegrała 70:94 i jest to trzecia porażka w sezonie. Wcześniej podopieczni Galdii przegrali u siebie z Rybnikiem i na wyjeździe z Żorami.

Ofensywa - Mickiewicz 70:94 (21:22, 17:21, 17:23, 15:28)

Ofensywa Racibórz: Sokołowski 0, Kądzioła 8, Janko 2, Wołek 6, Jędrzejczak 16, Jasny 21, Cycon 0, Gudynowski 0, Szkurłat 17. Trener: Arkadiusz Galdia.

KKS Mickiewicz Katowice: Sowa 6, Tomczak 11, Szrobarczyk 4, Miszta 14, Dziedzic 13, Kingsford 2, Christ 10, Młynarczyk 2, Gebler 23, Kołton 9. Trener: Tomasz Oczadły.