Dziewczyny ze Startu pokonały Stal Śrubiarnię Żywiec [FOTO]

29.10.2016 12:30 | 1 komentarz | kozz

W sobotnim zaległym meczu III kolejki rozgrywek juniorek młodszych w piłce ręcznej, Start Pietrowice Wielkie pokonał u siebie Stal Śrubiarnię Żywiec 38:23. Zobacz zdjęcia z meczu!

Dziewczyny ze Startu od początku przeważały w rywalizacji z piłkarkami z Żywca. Z każdą akcją powiększały swoją przewagę, na przerwę schodząc z wynikiem 19:12. Rywalki nieco odrobiły straty na początku drugiej połowy, jednak dystans pomiędzy Startem a Stalą wciąż był duży. Ostatnie 10 minut to znów popis gospodyń, które uciekły rywalkom na piętnaście bramek, wygrywając ostatecznie 38:23. Dla zespołu z Pietrowic prowadzonego przez trenera Joachima Wieczorka to siódme zwycięstwo w ósmym meczu. Do tej pory piłkarki Startu wygrały z UKS Imperium Katowice (28:15), UKS MOSM Bytom (41:3), SPR Sośnica Gliwice XI LOS (20:18), MTS Żory (25:24), SPR Sośnica Gliwice (27:11) i z MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (53:9). Start Pietrowice przegrał do tej pory tylko ze Zgodą Ruda Śląska 18:32.

Start Pietrowice Wielkie - Stal Śrubiarnia Żywiec 38:23 (19:12)