środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Wygrana Krzanowic, przegrana Rybnika

07.11.2016 14:12 | 0 komentarzy | kozz

W trzeciej lidze siatkówki kobiet wygraną zanotowały zawodniczki UKS Krzanowice, które pokonały Victorię MOSiR Cieszyn 3:0, natomiast porażkę poniosły siatkarki Jedynki Erbud Rybnik, przegrywając 0:3 z SMS PZPS Szczyrk III.

Siatkarki z Krzanowic najbardziej wyrównaną rywalizację z cieszyniankami toczyły w pierwszym secie. Wygrały ją na przewagi do 24. W drugim secie gospodynie okazały się dużo lepsze zwyciężając do 15. Zespół z Cieszyna ponownie powalczył w trzecim secie, ale i ten padł łupem krzanowiczanek, które w całym meczu wygrały 3:0. Rybniczanki spisują się dużo gorzej. Jedynka przegrała mecz z liderem tabeli SMS PZPS Szczyrk III. Już w pierwszym secie wysoko przegrały do 11. Nieco lepiej aczkolwiek również wysoko przegrywały drugą i trzecią odsłonę do 15 i 17. W tabeli III ligi grupy śląskiej 1, GS UKS Krzanowice zajmuje trzecią lokatę z dziesięcioma punktami, natomiast UKS Jedynka Erbud Rybnik jest szósty i ma zaledwie dwa punkty na koncie.

GS UKS Krzanowice - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 3:0 (26:24, 25:15, 25:22)

UKS Jedynka ERBUD Rybnik - SMS PZPS Szczyrk III 0:3 (11:25, 15:25, 17:25)

12 listopada UKS Jedynka ERBUD Rybnik podejmować będzie GS UKS Krzanowice.