Niedziela, 24 października 2021

imieniny: Marcina, Rafała, Arety

RSS

Biegacze SMS Racibórz na finale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych

08.11.2016 17:26 | 0 komentarzy | kozz

W Rudzie Śląskiej odbył się finał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Biegacze SMS Racibórz na finale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W każdej kategorii rywalizowało 16 zespołów dziewcząt i chłopców. Uczestnicy zawodów musieli walczyć, nie tylko z rywalami, ale również ze zmiennymi warunkami pogodowymi i błotem na trasie. Bardzo dobrze zaprezentowali się chłopcy z Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego, zdobywając brązowy medal. Piąte na mecie zameldowały się dziewczęta z gimnazjum nr 8, a na szóstym miejscu rywalizację ukończyły dziewczęta z liceum.

Wyniki zawodów:

III miejsce chłopcy z Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu: Paweł Hulbój, Mateusz Rajda, Paweł Jędrusiak, Filip Buch, Patryk Grzegorzewicz, Mateusz Rozwadowski. Opiekun: Paweł Kędzior.

V miejsce dziewczęta z Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu: Justyna Gamrotek, Marta Frankowska, Agata Grela, Agnieszka Sichma, Julia Ziembicka, Natalia Gamrotek. Opiekun: Katarzyna Hyjek.

VI miejsce dziewczęta z ZSOMS w Raciborzu: Anna Szyjka, Victoria Wachowska, Izabela Końpa, Oliwia Warzecha, Karolina Białek, Patrycja Ziarkiewicz.

SMS Racibórz