Niedziela, 24 października 2021

imieniny: Marcina, Rafała, Arety

RSS

Buk Rudy organizuje turniej mikołajkowy FIFA 17

18.11.2016 13:15 | 0 komentarzy | kozz

W Rudzkiej Stodole na terenie obiektu LKS Buk Rudy 10 grudnia odbędzie się mikołajkowy turniej w jedną z najpopularniejszych sportowych gier komputerowych. Zainteresowanie było bardzo duże i szybko uzyskano komplet graczy.

Buk Rudy organizuje turniej mikołajkowy FIFA 17
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych zarówno w Polsce jak i na świecie. Niestety każdy sportowiec musi pogodzić się z tym, że co roku nadchodzi przerwa spowodowana złymi warunkami pogodowymi i koniecznością odpoczynku. Aby wyjść naprzeciw potrzebom, LKS Buk Rudy już od 3 lat proponuje spotkanie, podczas którego nasi zawodnicy, działacze, kibice wraz z znajomymi i rodzinami mogą poczuć ducha sportowej rywalizacji w trochę inny sposób niż zazwyczaj. Naszą ideą jest umożliwienie rywalizacji jaka towarzyszy nam na boisku, a także łączenie ludzi różnych pokoleń z naszych okolic. Dodatkowym atutem turnieju jest gra w parach, która uczy ludzi współpracy i stosunków międzyludzkich, które niewątpliwie przydaje się na boisku, ale również w życiu codziennym - mówi Ryszard Morgała.

W szczególności zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do odwiedzenia nas w tym dniu. Jest to bardzo dobra forma spędzenia wieczoru, dzięki której będą mogli Państwo choć w małym stopniu zrekompensować sobie brak adrenaliny towarzyszący Wam podczas meczów ligowych. Warto nas też odwiedzić, dlatego, że mamy dla Państwa przygotowanych kilka niespodzianek, o których można przeczytać na stronie www.bukrudy.pl lub na klubowym facebook'u pod linkiem https://www.facebook.com/events/1295368023816465/