środa, 17 sierpnia 2022

imieniny: Jacka, Anity, Mirona

RSS

GKS 1962 Jastrzębie dziś powalczy o półfinał Pucharu Polski

30.11.2016 11:39 | 2 komentarze | kozz

W Suwałkach rozegrany zostanie dziś mecz rewanżowy pomiędzy Wigrami Suwałki a GKS 1962 Jastrzębie.

GKS 1962 Jastrzębie dziś powalczy o półfinał Pucharu Polski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Trzecioligowiec z Jastrzębia pojechał do Suwałk, aby odrobić straty z pierwszego meczu, który przed miesiącem został rozegrany w Jastrzębiu. Wówczas GKS 1962 przegrał 1:2. Początek spotkania o godzinie 17.30, transmisję z meczu przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

Przed jastrzębskimi piłkarzami jednak niełatwe zadanie. Pierwsze spotkanie, rozegrane przy Harcerskiej, wygrali goście z Suwałk 2:1, przez co GKS chcąc myśleć o awansie, musi zdobyć w Suwałkach minimum dwie bramki. Zadanie jest trudne, ale nie niewykonalne, w co wierzy trener Skrobacz. – Jestem umiarkowanym optymistą. Uważam, że jest szansa i Wigry są w naszym zasięgu. Jeśli mecz będzie z dwóch stron otwarty, to liczymy na to, że to my po meczu będziemy się cieszyć - mówi przed tym spotkaniem szkoleniowiec.

Dwóch półfinalistów już znamy. Są to ekstraklasowe drużyny Pogoni Szczecin i Arki Gdynia. W czwartym z ćwierćfinałów Wisła Kraków zmierzy się dziś z Lechem Poznań. Zaraz po tym meczu w Krakowie odbędzie się losowanie par półfinałowych.


GKS 1962 Jastrzębie