Poniedziałek, 16 września 2024

imieniny: Edyty, Kornela, Kamili

Ofensywa Racibórz wygrała w Katowicach

08.01.2017 13:36 | 0 komentarzy | kozz

Sobotni mecz X kolejki III ligi mężczyzn zakończył się zwycięstwem koszykarzy raciborskiej Ofensywy 84:70.

KŚ AZS Katowice II - rywal Ofensywy, spotkanie rozpoczął zdecydowanie lepiej, choć po pierwszej kwarcie na tablicy widniał wynik 17:17. Druga kwarta była najgorszą w wykonaniu raciborzan. przegrali ją 17:27 i na przerwę schodzi z dziesięciopunktową stratą. Na ostatnie dwie kwarty koszykarze Ofensywy wyszli jednak mocno zmobilizowani i już w trzeciej odsłonie pokazali, że nie przypadkiem znajdują się na trzecim miejscu w tabeli. Podopieczni trenera Ksawerego Fojcika wygrali 23:6 i objęli kilkupunktowe prowadzenie w meczu. W ostatniej części meczu potwierdzili swoją przewagę wygrywając 27:20, a w całym meczu 84:70.

KŚ AZS Katowice II - Ofensywa Racibórz 70:84 (17:17, 27:17, 6:23, 20:27)

Ofensywa: Emil Szwed 4, Damian Dziwoki 11, Kamil Janko 2, Adam Zwierzyna 11, Łukasz Kamiński 12, Daniel Atłachowicz 7, Marek Szalc 11, Maciej Brudziana 0, Damian Półtorak 2, Patryk Szklarz 21, Zygmunt Wranik 0.