Niedziela, 14 kwietnia 2024

imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi

RSS

Strzelec Gorzyczki przegrał z Odrą Opole

16.01.2017 12:05 | 0 komentarzy | kozz

Porażką drużyny z Gorzyczek zakończyło się spotkanie II ligi mężczyzn w futsalu pomiędzy Strzelcem Gorzyczki a Futsal Klub Odra Opole.

Strzelec Gorzyczki przegrał z Odrą Opole
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Szymon Wesołowski, trener Strzelca: Licznie przybyłej publiczności mecz mógł się bardzo podobać. Mnóstwo akcji ofensywnych, ciekawych rozwiązań taktycznych ze strony obu zespołów i przede wszystkim sporo bramek, a to kibice przecież lubią najbardziej. Szybko wyszliśmy na dwubramkowe prowadzenie, lecz chcieliśmy iść za ciosem przy tym się otwierając. Okazało się to błędnym podejściem co Odra wykorzystała. Po zmianie stron mieliśmy w pierwszej minucie dwie „setki”, ale jak mówi stare powiedzenie „niewykorzystane okazje się mszczą”. I się zemściło. Odra ten mecz wygrała zasłużenie i po raz kolejny udowodniła, że ten awans im się po prostu należy. Tak jak mówiłem w Opolu po pierwszym spotkaniu tak powiem i teraz: dla mnie są murowanym kandydatem do awansu. Chcę pochwalić swoich zawodników za dobrą grę i konsekwencję w realizacji założeń. W niedzielę w naszej hali przy Wiejskiej 30 mecz z kolejną chętną na awans drużyną, GSF Gliwice. Będziemy tam szukać punktów i mocno wierzę w to, że uda się sprawić niespodziankę.”

LKS Strzelec Gorzyczki - Futsal Klub Odra Opole 5:8 (3:4)

Bramki dla „Strzelca” zdobywali: 2x Mickiewicz, Kuźnik, Tankowski, Kapała

Bramki dla „Odry” zdobywali: 2x Rabanda, 2x Riemann, 2x Bienias, Nowosielski, Miga

Skład LKS Strzelec Gorzyczki: Mateusz Masiuk (BR) – Michał Kuźnik, Rafał Hajok, Krzysztof Mickiewicz (K), Dawid Burzawa – Tymoteusz Tankowski, Patryk Kapała, Dawid Maciaszczyk, Tomasz Białek, Adrian Wochnik